2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نههه این دعاهااا مثلا ذکر یونسیه میگن سنگینه  دعای علقمه  زیارت ناحیه مقدسه اینا...

نشنیدم ولی شاید منظورشون از باب معنا و مفهومه  

مثلا ناحیه مقدسه حتی تصور فراز هاش بند دل ادمو پاره میکنه و از اون همه ظلمی که ب امام شده دل ادم بدرد میاد 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
نههه این دعاهااا مثلا ذکر یونسیه میگن سنگینه  دعای علقمه  زیارت ناحیه مقدسه اینا...

ذکر یونسیه رو ادمای عادی زیاد نباید بگن چون سنگینه یعنی روح ادمای عادی ظرفیت پذیرش این ذکرو نداره ممکنه پرده و حجاب کنار بره و شما موکلین این ایه رو ببیتید و چون ظرفیت ندارین به زبان ساده قاطی کنید و دیوانه بشید

ذکر لااله الا الله هم همینطوره

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

سنگینی دعا به خاطر اینه که ماها ظرفیت تحمل این دعاها رو نداریم مثلا ذکر یونسیه سنگینه اما اگر ادامه اش رو هم بخونی رفع سنگینی میکنه .یا مثلا اگر یاعادل رو بگوییم خداوند با عدالتش با ما برخورد میکنه بهتره به جای یاعادل ذکری بگیم که رحمت خدا شامل حالمون بشه مثل یا رحمن یا رحیم این مطلب ذکر که توضیح دادم بنا به فرمایشات شیخ رجب علی خیاط است.

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2706