2737
2739
عنوان

دفع باد شکم نوزاد هنگام شیر خوردن

9708 بازدید | 26 پست

پسرم چهار ماه و نیمشه، موقع شیر خوردن خیلی زور میزنه باد شکمشو دفع کنه جوری که قرمز میشه، سینه منم میکشه

و تا بادشو دفع نکنه دست بردار نیست 

و زمانی که بادشو دفع میکنه راحت شیر میخوره

کسی بوده وضعیتش مثل من بوده باشه؟ 

دارم روتفلور و کولیف میدم بهش ولی بازم موقع شیرخوردن زور میزنه برای دفع باد 

تا کی طول میکشه خوب بشه؟  چون دکترش میگه دیگه کولیک نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شکمش و روزی سه بار با روغن بچه مثل عقربه های ساعت ماساژ بده و پاهاش و جمع کن تو شکمش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
خب پس از دکتربپرس علتش چیه

پرسیدم ولی امان از تشخیص درست🙄

میگه شاید اسید معدش برمیگرده

میگم دکتر بادشو دفع میکنه راحت میشه

میگه تو حالا رانیتیدین بده

آخه زور زدن برای دفع باد روده چه ربطی به اسید معده داره؟!!! 

احتمالا شیرت نفخ داره باید دمنوش نعناع و بابونه بخوری

اصلا نه لبنیات میخورم، نه چیزای نفاخ، نه ترشیجات نه مرکبات

خیلی رعایت میکنم، عرق نعنا و چای نبات که مرتب میخورم

2738
شکمش و روزی سه بار با روغن بچه مثل عقربه های ساعت ماساژ بده و پاهاش و جمع کن تو شکمش

موقعی که پاشو تو شکمش جمع میکنم احساس آرامش میکنه و گاهی بادشو دفع میکنه 

ولی موقع شیرخوردن خیلی اذیت میکنه 

موقعی که پاشو تو شکمش جمع میکنم احساس آرامش میکنه و گاهی بادشو دفع میکنه  ولی موقع شیرخوردن خی ...

روزی چند بار ورزش بده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
 روزی چند بار ورزش بده

باشه حتما

ولی پسرم مثل بچه هایی نیست که راحت دفع باد کنن، در طول روز اصلا هیچ صدایی نمیده گاهی موقع شیر خوردن پشت باسنش میزنم دفع میکنه

یکماهه اسیرم از دستش

قبلا خوب بود

باشه حتما ولی پسرم مثل بچه هایی نیست که راحت دفع باد کنن، در طول روز اصلا هیچ صدایی نمیده گاهی موقع ...

دمر میزاری بمونه ،الان وقته حرکتشه باید قل بخوره

پرسیدم ولی امان از تشخیص درست🙄 میگه شاید اسید معدش برمیگرده میگم دکتر بادشو دفع میکنه راحت میش ...

بله درس میگی ولی چون مشکل دفع باد تا چهارماهگی حل میشه شاید اینو گفته

به هرحال من از دکتر نوزادم پرسیدم اگه گاهی که دل درد داره گریپ میکسچر بدم اشکالی داره گفت نه میتونی بدی

واقعا کارسازه البته گریپ میکسچر ایرانی بهش میسازه 

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2706