2737
2734
اخرش چی؟

هیچی عوض دستت درد نکنه مارو از خونه پدرش بیرون کرد انگار ک صاحبخونه اونه هیشکی هم هیچی بهش نگفت 

بعدشم ک کلی بی احترامی ب من و خانوادم 

بره گمشه عوضی نامزد ک کرد فک کرد چ خبره زد همه چی رو خراب کرد

ب مادرشوهرمم گفتم مراسماش ک شد نیایین دنبال من و شوهرم ما هیچ نسبتی با این نداریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرشوهر مثل برادره دوستشون دارم

خدا کنه زن گرفت عوض نشه

برادرشوهر من مث داداشم بود انقد دوستش داشتم انقد هواشو داشتم خودش ب من میگفت تو میری خونتون من دلم تنگ میشه برات 

وقتی جاری جون تشریف آورد کلا شد ی آدم دیگه

واقعا انتظارشو نداشتم خیلی دلم شکست

2728
خدا کنه زن گرفت عوض نشه برادرشوهر من مث داداشم بود انقد دوستش داشتم انقد هواشو داشتم خودش ب من میگف ...

چقدر مثل من من برادر شوهرم تا وقتی زن نداشت خیلی خوب بود هم منو مثل خواهر دوس داشت هم بچم رو دوس داشت  هر هفته براش یه کادو می گرفت و من چون داداش نداشتم خیلی دوسش داشتم هر وقت مادر شوهرم میرفت مسافرت من بهترین غذا رو براش درس میکردم ولی از وقتی زن گرفت شد از این رو به اون رو 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
چقدر مثل من من برادر شوهرم تا وقتی زن نداشت خیلی خوب بود هم منو مثل خواهر دوس داشت هم بچم رو دوس داش ...

واقعا چشونه اینا؟

من خودم روابط شوهرمو با خواهر برادرش خوب کردم اصلا کاریشون نداشت من انقد گفتم و گفتم تا خوب شدن 

فدای سرمون ولش کن من ک میگم اونا ضرر کردن نه من 

واقعا چشونه اینا؟ من خودم روابط شوهرمو با خواهر برادرش خوب کردم اصلا کاریشون نداشت من انقد گفتم و گ ...

اره بعضی مردا بی جنبه ان متاهل بشن بد میشن اما من جاریم هم بی تاثیر نیس خیلی حسود هس و همش دنبال دعا گرفتن و اینا و اینکه شوهرش رو بشکنه طرف خودش 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2738