2726
عنوان

خونواده شوهرررر خودخواه😔😔😔😔

214 بازدید | 19 پست

خانوما من دوتا خواهرشوهر دارم .. بذارید ی مختصر توضیح کوچولو بدم ک بتونین درست راهنماییم کنید ..

من هرسال برای این دوتا خواهرشوهر عیدی میگیرم تو مناسبتها بلافاصله کادوشونو میدم حالا دیدنی خونه،بچه ، عیدی ، تولد و غیره ..

حالا شوهر خواهرشوهرم از کربلا اومده و مادرشوهرم گفت هرچقدر کادو میخوای بدی بده ب من تا با اون یکی ابجی براش ی کادوی خوب بگیریم ..

منم گفتم باشه ببینم چی میشه غروب میدم ..

حالا مشکل من اینه ک من هر مناسبتی شده ب مادرسوهر و خواهرشوهرها بیشترین کادو رو دادم مخثوثا مادرشوهرم ..

ولی مادرشوهرم تو هر مناسبتی ک باشه بهم کادو نمیده مگر اینکه تولد دخترم باشه یا جشنی ک کسای دیگه هم هستن مجبور میشه بده ولی تو مناسبتهای دیگه نه ...

دو ماه پیش برای دخترم جشن دندونی گرفتم خونواده خودم دو روز بعدش کادو اوردن .. دو هفته بعدش این خواهر شوهرم ک شوهرش از کربلا اومد ی بلوز ک ب دختر خودش نمیشد اورد ک معلوم بود یبار پوشیده شده ..😐

ولی خواهر شوهر بزرگ و مادر شوهرم چیزی ندادن و ب روشونم نیاوردن ولی من برا اونا دادم ..

حالا بنظرتون چیکار کنم ؟؟ شوهرم میگه ببر پول بده مامان خودشون خو میگن میخوایم بذاریم رو هم ی وسیله براش بگیریم .. 

😔😔من خیلی زورم میاد برای من ک میشه چیزی نمیدن یا انقد دیر میدن ک دیگه ذوقش میره ولی این هنوز شوهرش نرسیده براش پول جمع میکنن بخرن ..

بنظرتون پولو ببرم بدم چون شوهرم گفت باید بدی یا بردم ب مادرشوهرم بدم چیزی هم بگم یا نه ؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگیت رو خراب نکن چون شوهرتم از قضیه خبر داره،این بار بده ولی کم کم توام مثل خودشون کادو بده 

اگه الان چیزی بگی یا حرفی سر کادو دادن پیش بیاد،کادوهایی که قبلا هم دادی بی ارزش کردی

بیشین بینیم بابا اون باید به شما سوغاتی بیاره یه شیرینی بردار ببر به شوهرت بگو میخوام مث خودشون ب ...

حتی ی مهمونی کوچیک ک تنها خونواده خودش باشن هم نمیده 

2706