2737
2734

چند وقتیه پشت و گردنم درد میگیره بعضی وقتا وسط قفسه سینمم یه نقطه سمت چپ یه تیری میکشه تا الان ۳ بار نوار قلب دادم گفتن مشکلی نیس فقط تپشم بالاست دکتر قرص متوپرولول داده میخورم دست و پاهام یخ میکنه و بیحال میشم آزمایش تیروئید وکمبود ویتامین دی و کلسیمم دادم نرمال بوده خودم حس میکنم از معدمه چون احساس برگشت غذا دارم به گلوم خسته شدم والا دکترا هم که هیچی حالیشون نیست هر کی یه تشخیصی داره خودمم موندم که چمه😕😕

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

بعد از غذا دراز میکشی؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوگرافی بدید از کبد و کیسه صفرا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
منم الان کتفم خیلی درد میکنه خیلی زیاد 

من هر روز یه جام درد میکنه خسته شدم دیگه یه سبد پر قرص گرفتم تو این یه ماه هیچکدومم به در نمیخورن

2738
به دكترا چرا فوش ميدي حالا 

چون بدون آزمایش فقط قرص و داروی چرت و پرت مینویسن حتی نمیزارن آدم کامل توضیح بده مشکلشو

عزیزم درست مثل منی تو ولی من آزمایش دادم هیچیم نبود از چی میتونه باشه  

موندم به خدا یه روز میگم نکنه از قلبمه یه روز میگم نکنه از معدمه درگیرم کلا

2706