2737
2734
عنوان

نی نی زن داداشم الهی فداش شم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ ماه پریود نشده چطور متوجه نشده؟

میشده لکه بینی داشته ینی لکه لکه چون پریودیش نامنظم بود دکترهم رفت ی دوره خوب شد باز نامنظم شد فک کرد ازاونه ی درصد احتمال حاملکی نمیداد

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
اصلا مانمیدونستیم حامله ی بار سوسک برداشته بودم هفته پیش دنبالش میکردم وای خدا حامله بوده انشالا ک ب ...

نگران نباش عزیزم سه ماه اول خیلی حساس بود ک بسلامتی گذرونده

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2731
۸سال

عزیززززم خدا رو شکر

قدمش مبارک باشه

دختر خاله منم مثل زنداداش شما بود سر بچه دومش

تو سونو فهمید 12 هفته بارداره پریود میشد آخه اما حالش خوب نبود دکتر سونو نوشت اونجا متوجه شد بعله بارداره

برای منم دعا کنین لطفا دلم از این معجزه های یهویی میخواد😔😔😔

چون لک بینی داره باید استراحت کنه توی سونوش هماتوم اینا چیزی نبود؟

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
2738

انشالله صحیح و سالم دنیا بیاد پسر و دختر فرق نمیکنه خداکنه سالم و صالح باشه عزیزم تبریک میگم

انشالله خدا دل همه رو شاد کنه دل منم شاد کنه

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
عزیززززم خدا رو شکر قدمش مبارک باشه دختر خاله منم مثل زنداداش شما بود سر بچه دومش تو سونو فهمید 1 ...

برای منم دعاکنین من هنوز درگیر واژینیسمم

برای اسم بچه هم اول نظر مادر بچه مهمه ک این نه ماه بارداری رو تحمل میکنه با سختیای بعدش لطفا پافشاری نکنین روی اسم بزارین خود زن و شوهر انتخاب کنن چون بلاخره اوناهم برای بچشون امید و ارزویی دارن

2706