2726
عنوان

شوهرتون خیانت بکنه چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 57 پست

من هردوشونوبه یه شام مفصل دعوت میکنم

زهرمیریزم توغذای جفتشون بعد که تموم کردن باافتخارمیرم خودموتحویل پلیس میدم

به شوهرمم گفتم

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل خیانتش چی بود؟

کرم دارن هیچی مساله ای نیست که توجیهی داشته باشه

خودش گفت خریت کردم اشتباه کردم و این چیزا

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728

همیشه بهش میگم اگه یه روز بفهمم کج رفتی بنزین میارم دور رختخوابت میریزم و یه کبریت 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خو اینجوری خود زنی کردی . بعد اگه قرار بشه ازدواج کنی پیگیر بشن میگن خودتم مورد داشتی . مطمئن باشم د ...

اره الان که گفتین فکر کردم ،درست میگین 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
عاخه زیاد دارم تایپیک خیانت میبینم  داشتم به خودم میگفتم اگه جای اون خانم بودم چیکار میکردم

سئوال اینجوری نپرس به هیچ دردی نمیخوره . نه توانتو زیاد میکنه نه درکتو بالا میبره . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
بچه داشتم ،خودش هم همیشه مرد خوبی برام بود و دوستم داشت و از کارش واقعا پشیمون بود بخشیدم ولی حق طلا ...

منم بخشیدم زندگیمو دوست داشتم و نمیخواستم خرابش کنم

قلبم شکست ولی الان راضیم

ب همین راحتی ک میگی نیست من خودم مجردم ولی خیییلی تاپیک دیدم شوهراشون خیانت میکنن ولی زن ها جدا نمیشن میسوزم و میسازن مثالش همین تاپیک پربازدیده یا خیلی های دیگه خاتم ها اکثرا جدا نمیشن و میبخشن حالا خدانکنه برعکس بشه عمرا اگه مردی زنش و ببخشع😓😓

اره الان که گفتین فکر کردم ،درست میگین 

اگه میخواین کار قوی انجام بدین . انتقام راهش نیست . دل کندن راهشه . اگه قوی هستین این کارو کنید . البته اگه میدونید نمیتونید ادامه بدین و شوهر آلوده کامل شده . کار سخت کنید . انتقام راحته . جالبه هیچ حالی هم نمیده نه اون لحظه نه اینده . بعدم میگی چرا یکی جلوی منو نگرفت . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
منم بخشیدم زندگیمو دوست داشتم و نمیخواستم خرابش کنم قلبم شکست ولی الان راضیم

منم از بخشیدنش راضی ام ولی فراموش نکردم یادم می افته می خوام نصفش کنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ب همین راحتی ک میگی نیست من خودم مجردم ولی خیییلی تاپیک دیدم شوهراشون خیانت میکنن ولی زن ها جدا نمیش ...

نمیدونم جرا ولی هیچ وقت همچین چیزی برام قابل پذیرش نیست و درک نمیکنم

اما فقط کاری میکنم که روح و روانشو اذیت کنم و طلاق هم به هیچ وجه نمیدم (یاد دارک وب افتادم )

اگه میخواین کار قوی انجام بدین . انتقام راهش نیست . دل کندن راهشه . اگه قوی هستین این کارو کنید . ال ...

حرفاتون منطقیه صحیح 😊ولی خدا اون روزو نیاره 😖

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706