2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داستان در مورد یه دختر به اسم نیلا هست که از بچگی عاشق پسر همسایه که اسمش شهاب بوده میشه و آرزو داشته که در آینده باهاش ازدواج کنه ولی شهاب از نوجوانی به آلمان رفته تا ادامه تحصیل بده و به خاطر همین هم اصلاً نیلا رو نمیشناسه چه برسه به اینکه عاشقش بشه

نیلا هم از حرف های شهاب شوکه میشه و بعد از رفتن شهاب و خانوادش، فوراً به اتاقش پناه میبره و شب رو با گریه و قلب درد به صبح میرسونه و هیچ کس هم از حال خرابش و عشقش نسبت به شهاب خبر نداشته جز دوست صمیمیش که اسمش مهلا بوده

فردا صبح که از خواب بیدار میشه مامانش خونه نبوده به خاطر همین به دوستش مهلا زنگ میزنه و ازش میخواد که به دیدنش بیاد. وقتی مهلا میاد، نیلا کل قضیه ی خواستگاری و حرفای شهاب رو به مهلا میگه و مهلا هم بعد از اینکه میفهمه شهاب و خانوادش به خواستگاری نیلا اومدن اخم آشکاری میکنه که نیلا بعد ها معنی این اخم رو میفهمه

خب حالا چند روزی از شب خواستگاری و اومدن مهلا میگذره و نیلا خیلی فکر کرده که باید به خواستگاری جواب مثبت بده یا منفی و به تنها جوابی که رسیده این بوده که نمیتونه قید عشق دوران کودکیش رو بزنه و با وجود اینکه شهاب اون حرفا رو زده بهش جواب مثبت میده البته مهلا خیلی اصرار میکرده که جواب منفی بده

ولی نیلا حرف مهلا رو قبول نمیکنه و ثریا خانم (مادر شهاب) بعد از شنیدن جواب مثبت نیلا از دهن اکرم (مادر نیلا) خیلی خوشحال میشه. و شهاب و نیلا با هم عقد میکنن

خب این تا اینجای داستان که من گفتم بقیش رو هم خودتون برید بخونید

چون این هایی که من گفتم فقط یه گوشه از داستانه و اصل ماجرا از عقد به بعدش اتفاق میفته و خیلی هم جذابه رمانش

برید از تو فروشگاه پلی دانلودش کنید یا از تو اینترنت فایل پی دی افش رو دانلود کنید و رمان رو بخونید

2706