2726

سلام عزیزم من خودم بچه ندارم ولی یه برادرزاده دارم دیر زبون باز کرد و کلمات رو درست نمی گفت ،یه شربت روغن ماهی بهش دادن هر روز ،خیلی خوب شد

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر من خیلی ۳ سالشه هیچکاریم نکردم و نمیکنم یاد میگیره

یعنی در چه حد بقیه میفهمنن داره چی میگه...البته تا چهار سالکی نباد کاری کرد معمولا تا چهار سال خوب میشن اگه نشد باید فکر درمان باشید

2728
یعنی در چه حد بقیه میفهمنن داره چی میگه...البته تا چهار سالکی نباد کاری کرد معمولا تا چهار سال خوب م ...

بعضی کلماتو درست نمیگه مثل یخچال تخم مرغ از این جور چیزا .بچه خواهر شوهرم ۹ سالشه بعضی چیزارو نمیتونه تلفظ کنه خواهرشوهرم ۳۰ سالشه ب قرباغه میگه قورغابه

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
بعضی کلماتو درست نمیگه مثل یخچال تخم مرغ از این جور چیزا .بچه خواهر شوهرم ۹ سالشه بعضی چیزارو نمیتون ...

اخه دخترم بعضی از کلامتش نامفهوم میشه وخیییلی سعی میکنه تا به بقیه بگه چی داره میگه دلم میسوزه براش

اخه دخترم بعضی از کلامتش نامفهوم میشه وخیییلی سعی میکنه تا به بقیه بگه چی داره میگه دلم میسوزه براش

چندسالشه؟پسر منم گاهی همینه ولی من خودم حرفشو میفهمم ب بقیه تو ضیح میدم.خودشم ب مرور درست میشه

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
بله دکتر تجویز کرد واقعاتاثیر داشت البته بهتره طعم پرتغالیشو بگیرین  بچه اذیت نشه چون طعم روغن ...

میشه بگی برادرزادتون چند سالش بود...واینکه تو تلفظ حروف مشکل داشت یا نکلت زبون داشت 

کلا روغن ماهی چون روی کل مغز ،مخصوصا اون قسمت که مربوط به تکمله اثر میزاره باعث بهتر حرف زدن بچه میشه والبته به خاطر اسیدهای امگا سه فوق العاده روی هوش بچه هم اثر داره

راستش الان چهار ساله شه ولی کلا تاهمین پارسال نمیتونست خوب منظورشو برسونه اما لکنت زبون نداشت فقط بعضی کلماتو که نمیتونست بگه بعضی هم نامفهموم تلفظ میکرد ،الان که قربونش برم خیلییییی شیرین زبونه

2706