2726

شمایی که بچه خوشگل می خوای این کارارو در دوران بارداری انجام بده!!!

خب درسته که خوردن سبزیجاتو سایر مواد غذایی و همچنین پرهیز از انجام برخی کارها و عادات بر زیبایی کودک تاثیر گذار بوده، اما یکسری عوامل بیرونی همچون رعایت بهداشت بر چهره زیبای فرزند شما دخالت دارند مکه می خوام برای تکمیل کردن مطالبی که قبلا با شما به اشتراک گذاشتم خدمتتون عرض کنم.

حتما بخونید : برای داشتن کودک زیبا این کارها رو هرگز انجام ندید!!

• رعایت بهداشت در دوران بارداری

خانم هایی زیبایی کودکشام مهم است باید به بهداشت محیط خود بسیار اهمیت بدهند زیرا یک محیط تمیز و سالم شما از ابتلا به بیماری ها و عفونت ها در دوران بارداری جلوگیری می کند و به شما در به دنیا آوردن نوزادانی زیبا کمک می کند.

خانه خود را تمیز و تمیز کنید. اتاق های خود را برای جلوگیری از آلودگی هوا مجهز به تهیه مناسب کنید و یا در روز پنجره های را برای ساعاتی باز بگذارید. رعایت بهداشت فردی در دوران بارداری به زیبایی جنین و سلامت شما و  همچنین جنین تاثیر می گذارد. 

• داشتن تحریک و انجام برخی از ورزش ها در دوران بارداری

داشتن تحریک و انجام برخی از ورزش ها در دوران بارداری زیبایی جنین شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اکنون که باردار هستید ، باید انجام تمرینات و ورزش های سنگین را از برنامه ورزشی خود حذف کنید.

همچنین قبل از شروع هرگونه ورزش ، باید با پزشک خود مشورت کنید. برای داشتن یک فرزند زیبا می توانید ورزش را به لیست کارهایی که در دوران بارداری انجام می شود اضافه کنید!

• چکاب ماهیانه بارداری را فراموش نکنید

اگر می خواهید نوزادانی زیبا به دنیا بیاورید ، باید چکاب های ماهیانه انجام دهید و تحت معاینه قرار بگیرید تا مطمئن شوید مشکلی برای شما یا کودک شما وجود ندارد.

چند ساعتی را به شرکت در کلاس های بارداری اختصاص دهید ، جایی که پزشک شما بر بارداری شما نظارت خواهد کرد و برای هر مشکلی که ممکن است پیش بیاید راه حل هایی ارائه داده است.

آنچه در دوران بارداری برای داشتن یک نوزاد زیبا باید انجام شود شامل مراجعه به بیمارستان می شود تا مطمئن شوید نوزاد متولد نشده شما به خوبی در حال رشد است.

اووووه  چه کاریه بهترین کار برای بچه خوشگل اینه که جواب هم داده

عکس بچه خوشگل از اینترنت بگیری  رنگی چاپ کنی بزنی به در و دیوار خونه وقتی به یه چیزی زیاد نگاه کنی بچت اون شکلی میشه

باشه تو خوبی

اینا چ ربطی داش الان😐

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اووووه  چه کاریه بهترین کار برای بچه خوشگل اینه که جواب هم داده عکس بچه خوشگل از اینترنت بگیری ...

جدی؟؟!😐

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
آره مایکی از فامیلامون انجام داد واقعانی بچش اینقدر خوشگل شد که نگو البته نه هرجا جاهایی که خیلی بی ...

چه ربطی داره حالا ما عکس بچه خارجی چشم سبز و سفید و بور و بینی کوچیک نگاه کنیم شبیه اون میشه  وقتی خودمون هیچکدوم  از اینارو نداشته باشبم

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
آره مایکی از فامیلامون انجام داد واقعانی بچش اینقدر خوشگل شد که نگو البته نه هرجا جاهایی که خیلی بی ...

آها،باشه در آینده امتحان میکنم شاید شد😃

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
چه ربطی داره حالا ما عکس بچه خارجی چشم سبز و سفید و بور و بینی کوچیک نگاه کنیم شبیه اون میشه  و ...

آره قدرتی که تلقین داره هیچ کجای جهان نداره  والا برای ما که در اومد حالا دیگه به خودتون و افکار خودتون مربوط میشه

باشه تو خوبی