2737
2734
عنوان

خواب دیدم حالا ک فراموش کردمش

81 بازدید | 12 پست

من بعد ی سال تصمیم گرفتم بسپرمش یه خدا من علاقه ی ی طرفه ب کسی داشتم هیچوقتم نشد باهم دوست بشیم گهگاهی حرف میزدیم دیگه دیدم بی فایدس من از خودم گذشتم اما اون نه دیگه بدم اومدم تو دلم اه کشیدم ک خدا عاشقت میکنه و میفمهی و زجر بکشی چون خییلی دلم پر بود باورتون نمیشه خالی شدم سبک شدم حالا دوشبه میاد تو خوابم اولین شب ک دیدم اومده بود ریلکس رفتارش عادی بود ولی موهاش کلی سفید شده بود منم تو خواب اد رو موهاش زوم شدم یعنی تنها چیزی ک ذهنمو درگیر کرده موهاشه و تعبیر این خواب چیه

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

منم خوابشو پریشب دیدم!

خیلی وقته فراموشش کردم ولی!....

خواب دیدم پشت سرم کلی حرف میزنه.....

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا رویای صادقه نیست عزیزم 

چون زیاد بهش فکر کردی و تو ناخوداگاهت تصور کردی ک اونم مث تو درگیر عشق ی طرفه شه 

چنین چیزی رو تو خواب دیدی ک موهاش سفیدشده و تعبیر فلسفی ای نداره 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2731
منم خوابشو پریشب دیدم! خیلی وقته فراموشش کردم ولی!.... خواب دیدم پشت سرم کلی حرف میزنه.....

دنبال تعبیرش باش

2738
اینا رویای صادقه نیست عزیزم  چون زیاد بهش فکر کردی و تو ناخوداگاهت تصور کردی ک اونم مث تو درگی ...

دیشب شاید ولی پریشب فکر نکردم بهش

هیچی ذهنتو درگیر نکن ب دل کندنت ادامه بده  تا خودش نیومده سراغت هیچ کاری نکن

نه کاری نمیکنم دیگه برای هیچکس کاری‌ نمیکنم