2726
عنوان

داداشم جلو همه خوووردم کرد😢بغض عجیبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2777 بازدید | 66 پست
موافقم باهات داداش منم کوچیکتر از منه انقد چرت و پرت میگفت ب من و آبجیام ب شوخی میگفت ماهم ب شوخی ج ...

ب خدااا مثلا من کلی آرایش میکنم ب خودم میزسم همه میگن چ خوب شدی داداشم میگه هنوزم مث کوزتی😂😂ولی وقتی میره ماموریت مامانم میگه گفته دلم واسه پری تنگ میشه...داداشا همینن واقعا ی مشت بیشور دوس داشتنی

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عحب دوست عوضی ای داری  خداجوابشو بده چقدر بده میفهممت فدای دلت بشم مگه چهره آدم دست خودشه؟ ...

من زشت نیستم .چهرم معمولیه . اون صورتش پر جوشه و اجزای صورتشم خوب نیس چشای ریز دماغ بزرگ .فقط سفید تر منه.من بهش هیچی نگفتم بهش.واگذارش بخدا .یه کارایی کرده با من ک اگ بگم اشکت در میاد  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
منظورم اینه که زنش هم از شوهره یاد نگیره مدام بی احترامی کنه 

اها اوکی 😄

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2728
من زشت نیستم .چهرم معمولیه . اون صورتش پر جوشه و اجزای صورتشم خوب نیس چشای ریز دماغ بزرگ .فقط سفید ت ...

چرا باهاش کات نمیکنی؟

منم خوشگلم همههه میگن 

اما این داداشم میخواد تحقیرم کنه

چندسالته عزیزم؟این واسه تو دوست نمیشه

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
چرا باهاش کات نمیکنی؟ منم خوشگلم همههه میگن  اما این داداشم میخواد تحقیرم کنه چندسالته عزیزم ...

من ک کات کردم باهاش .هی زنگ میزنه خونمون گریه میکنه ولی محلش نمیذارم.19 سالمه ...

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
من ک کات کردم باهاش .هی زنگ میزنه خونمون گریه میکنه ولی محلش نمیذارم.19 سالمه ...

محلش نده من اگه بودم جواب تلفنشم نمیدادم

البته شاید خوبیاییم داره

من جای تونیستم اما من کینه ایم خیلی بدفراموش میکنم

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
چرا باهاش کات نمیکنی؟ منم خوشگلم همههه میگن  اما این داداشم میخواد تحقیرم کنه چندسالته عزیزم ...

از این به بعد داره تحقیرت می کنه جوابش رو بده اما فحش نده. طوری صحبت کن که دوباره تو رو مظلوم نبینه تا جایی که مادر و پدرت جلوی شما رو بگیرن و مانع دعوای بیشتر بشن. 

اعصابم خورد شد که برادرت باهات اینجور برخورد کرد.

خداروشکر باز پدرمادرت طرف شمان💔

اره یاد بابام که میفتم نفسم بند میاد دلم میخواد زاربزنم

خیای غصه ش شد اینارو بهم میگفت وهی میخواس بگه نه اینجور نیس وتوهمه جوره خوبی

امده بود دم دسشویی دنبالم 

از این به بعد داره تحقیرت می کنه جوابش رو بده اما فحش نده. طوری صحبت کن که دوباره تو رو مظلوم نبینه ...

عزیزمی دعام کن که خوشبخت شم😔

به نظر من شوخی میکرده. زیاد دیدم پسرا ازین شوخیا با خواهراشون بکنن. شمام به جای گریه، محکم و قوی حرفتو محترمانه بزن و بگو از حرفات ناراحت میشم، اجازه نداری اینجوری باهام حرف بزنی، حتی به شوخی.

چیه هر وقت ناراحت میشین، میرین یه گوشه گریه میکنین، انتخابای بهتری از گریه و توسری خوردن هم وجود داره.

2706