2737
2739
عنوان

متخصص پوست و زیبایی

1685 بازدید | 11 پست

سلام دوستان، دنبال یه متخصص پوست و زیبایی هستم، برای تزریق چربی و ژل صورت، کسیو میشناسید که کارش خوب باشه و البته هزینه هاش هم معقول باشه؟ ممنون میشم معرفی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهرانم عزیزم

دکتر سیامک رادور 

ایشون شهریار هستن 

من پیششون لیزر میرم 

خیلی دکتر با انصافیه و برای کارای بوتاکس و تزریق..همیشه سرشون شلوغه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
تهرانم عزیزم

دکتر شاه پرویزی توو یوسف آباد.

همکارم سالهاست واسه فیلر و بوتاکس و مزوتراپی و ... میره پیشش.

من عید میخوام برم واسه بوتاکس.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
دکتر شاه پرویزی توو یوسف آباد. همکارم سالهاست واسه فیلر و بوتاکس و مزوتراپی و ... میره پیشش. من عی ...

مرسی گلم، کاراشون طبیعی هست؟ چربی هم تزریق دارن؟ شماره و ادرسشو تو اینترنت پیدا میکنم؟

مرسی گلم، کاراشون طبیعی هست؟ چربی هم تزریق دارن؟ شماره و ادرسشو تو اینترنت پیدا میکنم؟

کارش که خیلی خوبه.

مثلا همکار من 7 ماه یه بار پیشش بوتاکس میره. جوانسازی پوست میره. چربی رو نمیدونم . ولی فیلر میکنه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.