2737
2734
عنوان

ازدواج کردن چقد سخته

205 بازدید | 14 پست

الان چند تا تایپک خوندم اون که اسکرین گذاشته از چت همسرش با همکار زنش یکی دیگه نوشته شوهرم کتکم زد اونم که نوشته دکتری داره خواستگار نداره و خانواده پول دار واقعا ازدواج کردن و بدبختی شده من مجردم ولی خدا کمکتون کنه از دست این زنای هرزه که دور زندگی مردم میچرخن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من مرد اگه ادم باشه کسی نمیتونه مخشو بزنه البته نظر منه🤗

مردای واقعی دزدیده نمیشن 🤧

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
دقیقا من زیاد اهل ارایش نیستم اما به اندازه خودم خرید میکنم امشب رفته بودم ریمل و مداد ابرو بخرم،فر ...

الان شوهر خودمو تصور کردم نمیدونم بخنده یا نه 🤧🤧

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738
دقیقا من زیاد اهل ارایش نیستم اما به اندازه خودم خرید میکنم امشب رفته بودم ریمل و مداد ابرو بخرم،فر ...

دقیقا شوهر منم همینه بخدا ۵ساله ازدواج کردیم تاحالا ندیدم به ینفر حتی نگاه بکنه حتی یه پیام مشکوک هیچی هیچی اینقد ازش مطمئنم ینفر بیاد بهم بگه شوهرت اینجوریه باور نمیکنم تا با چشمای خودم ببینم 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
شوهر من چنان اخمی کرد بهش،به ثانیه نرسید دمشو گذاشت رو کولشو رفت

عالی 

2706