2737
2734
عنوان

خط دوم بی بی چک

200 بازدید | 16 پست

سلام. من واقعا گیج شدم. اگر تجربه ای دارید میشه لطف کنید و راهنماییم کنید؟

من امروز بی بی چک گذاشتم اول یه خط سفید افتاد، بعدم وقتی خشک شد حدود یک ساعت بعد خط دوم خیلی خیلی کمرنگ مشخص شد. محوه. تو عکس مشخص نیست اگر نه عکسشم میذاشتم. میشه بگین الان این یعنی چی؟ سه روز دیگه تا موعدم مونده

شنیدم همون موقع باید هاله بندازه من ماه قبل از باردار شدنم همش رو بی بیم هاله میدیدم گویا توهم بود ماه بعد به سرعت ۲ تا خط پررنگ افتاد.چاره ای نیست باید تا موعد صبر کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بارداری مبارکه

چرا الکی امیدوارش میکنی آخه 

رو خود بیبی چک نوشته تا ۵ دقیقه این میگه دو ساعت بعد هاله افتاد.

استارتر تا موعد صبر کن 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2738
بی‌بی چک فقط بعد موعد نشون میده، حداقل یک هفته باید ازش بگذره

من همینجا تو همین سایت خیلی خوندم که میگن قبل موعد هم نشون داده. حتی یه خانومی گفته بودن پنج روز قبل موعد نشون داده. دیگه نمیدونم

چرا الکی امیدوارش میکنی آخه  رو خود بیبی چک نوشته تا ۵ دقیقه این میگه دو ساعت بعد هاله افتاد. ...

توکل به خدا. دعام کنید. الهی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

من همینجا تو همین سایت خیلی خوندم که میگن قبل موعد هم نشون داده. حتی یه خانومی گفته بودن پنج روز قبل ...

اونا احتمالا تخمک گذاریشون زود اتفاق افتاده بوده که درصدش خیلی کمه، برای اطمینان از جوابش باید از موعدت گذشته باشه

زندگی همچین آش دهن سوزی هم نبود...   
بارداری مبارکه

به این سرعت نمیشه گفت بنده خدا الکی میخوره تو ذوقش آخه به منم میگفتن مبارکه بعد پری میشدم😁

حالا ان شاالله که باشی ولی تا موعدت نگذره خیلی دل خوش نکن

2706