2410
2553

من میخوام ی نذر بکنم تا حالا ندیدم چجوریه باید چیکارا کنی چیا بذاری سر سفره کسی رو باید دعوت کنی بخونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا سفره حضرت رقیه یه سفره سبز براق بندازین تسبیح و مهرم بزارین حدیث کسا بخونین...صلواتم بفرستین...یه مداحم بیاد خوبه ...سر سفره هم حلو بزارین ...غذا هم ماست و سبزی و پنیر و نون و اینا بدین

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2456
2714
مثلا چیا

مثلا نون.پنیر.سبزی.کیک یزدی.اجیل مشکل گشا.میوه .حلوا.برنج. اش. هر کدوم ک خواستی بعد تو ظرفای یبار مصرف برای هر نفر جدا کن رو هم بچین بزار رو سفره یه پارچه سبز بکش رو وسیله و سفره  روضه ک تموم شد تقسیم کن

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

من سفره نداشتم اما دیدم،شیرینی و میوه،آش رشته و رشته پلو،حلوا ،ونخودکشمش با ی بسکویت و شکلات واینا بسته میکنی ب تعداد هر خونواده که دعوت میکنی.ب یه مداح زن میگی میاد دعا و اینا میخونن.

من که خودم نکردم خواهرم با دوستش کرد اش داد با نون پنیر سلزی عدس پلو هم درست کرد میوه هم موز داد سفره هم سبز بود لسته نون پنیرم سبز بود شیرینی هم داد فکر کنم بعد به همه تسبیح داد برا ختم صلوات پول مداح نداشتن بدن مداحی خودشون پخش کردن خوراکی بر حسب وسعت میدی هر چی توانته مثلا دوستم گرفته بود نون جو گذاشته بود اشو چون خیلی وقت پیش بود یادم نیست اون مداحم  دلوت کرده بود 

2706