2733
2734
عنوان

اینو میخوام بفروشم ایا کسی خریدار هست؟😎

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 33 پست
پ مردمو مسخره خودت کردی؟؟حالا برنده شی چی بهت میدن یه کیلو الو خشکه؟؟

وا مسخره ندارم ک... چرا سر جنگ داری قربونت برم. گفتم ک میخوام بفروشمش اگگگگر کسی بخوادش

این کارت زشته ک بقیه رو بی شعور فرض کنی ک با ی همین حقه بچه گانه ایی الکی لایک بگیری و اسکولشون کنی ...

اگه میومد میگف لایکم کنین میکردم ولی عمرا با این ترفندا لایک کنم...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کارت زشته ک بقیه رو بی شعور فرض کنی ک با ی همین حقه بچه گانه ایی الکی لایک بگیری و اسکولشون کنی ...

میخوام بفروشمش بخدا😞😞 شماها چتونه

وا مسخره ندارم ک... چرا سر جنگ داری قربونت برم. گفتم ک میخوام بفروشمش اگگگگر کسی بخوادش

خب منم گفتم چند بعد گفتی کاردست قیمت نداره باچنتا استیکر

2728
پ مردمو مسخره خودت کردی؟؟حالا برنده شی چی بهت میدن یه کیلو الو خشکه؟؟

ن عروسک میدن منم شرکت کردم اون لیفه 🤣🤣🤣 کاری به حایزش نداشته باش باحاله 😂😂😂منکه رای هام کمه نسبت به بچه ها ولی ذوق میکنم یکی لیفم لایک میکنه😍😍😍🤣🤣🤣

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

عزیزم شما خریداری؟؟؟ من میفروشمش.چتونهههه

ن عروسک میدن منم شرکت کردم اون لیفه 🤣🤣🤣 کاری به حایزش نداشته باش باحاله 😂😂😂منکه رای هام کمه نس ...

اهادیدمش....حالا چرا انگشتات زده بیرون ازش😂

2738

خب برو لیف منو صفحه اول لایک کن 😍چقدر صریح و خوبم من😊

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
خب منم گفتم چند بعد گفتی کاردست قیمت نداره باچنتا استیکر

ازوهر کی بپرسه بهت میگه ک کار دست قیمت نداره.. شما خودت یه قیمت بگو.. تو تامیک قبلیم قیمتشو خواستم خیلیا گفتن 200-300-100 و حتی یکی گفت یک تومن ک خب انصاف نیس 

اهادیدمش....حالا چرا انگشتات زده بیرون ازش😂

خخخخ خواستم انعطافشو نشون بدم 🤣🤣

خب برو لیف منو صفحه اول لایک کن 😍چقدر صریح و خوبم من😊

بخدا دیشب یکی تاپیک زد که میشه کباب تابه ایمو لایک کنین لایک کردم اما اینکه میان میگن اینومیفروشم برید ببینید لایک کنید یا یکی اومده میگه عروسکام زشته؟؟اخه ی نفرگفته زشته بعد لینک گذاشته😒ادم خوشش نمیاد

میخوام بفروشمش بخدا😞😞 شماها چتونه

باشه پس همه برداریم دیگه لایکامونو .؟ شما هم قیمت بده . خودت چته عزیزم

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
ازوهر کی بپرسه بهت میگه ک کار دست قیمت نداره.. شما خودت یه قیمت بگو.. تو تامیک قبلیم قیمتشو خواستم خ ...

خب بفروش دیگه حالا ک خواستن.پ چرا دوباره تاپیک زدی اگه خواستید مفروشم

2706