2726
عنوان

خونه کثییییییف و خونه تکونی😣😥

394 بازدید | 20 پست

دوستان یه ساله اومدم تو خونه خودم،بشدت کثیف و نامرتب شده

دوماه دیگه زایمان دارم باید یه تونه تکونی اساسی بکنم....نمیدونم از کجا و چجوری توروخدا راهنمایی کنید...

خونه بدجور داغونه دیوارا لک شده،موکت کثیفه،پرده ها و....خلاصه همه جا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم یه کارگر بیار ظرف دو روز خونه تو تمیز می کنه خدای نکرده خودت کار سنگین کنی خطرناکه 

شرایطش نیست....اصلا نمیشه.بین ما خیلی زشته...اما از مامانم کمک میگیرم

2728

خودت که نمیتونی اگه اطرافیانت همکاری میکنن بیان کمکت اگه نه که یه روزو بزار واسه سالن مثلا پرده ها رو بده شوهرت بندازه ماشین البته اگه این مدلاس که خراب نمیشه بعد موکتا رو هم جمع کنید بدید قالیشویی کف سالنم خودت و شوهرت اروم اروم تمیز کنید تابلو اینا رو گردگیری کنید یه روز بعدش استراحت کن روز بعد واسه اشپزخونه اگه میتونی یه کارگر خانوم بگیر کمکت ...اتاقا هم روزای بعدی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
وااای یاد خودم افتادم منم دقیقا ۳ ماه پیش وصعیت تو رو داشتم باردار با دیوارای نیاز به رنگ و خونه نام ...

دیوارام بعصی قسمتاش لک افتاده هنوز نیاز ب رنگ نداره اما باید تمیز بشه،...اعصابم خرابه...یه ساله اومدیم اما انقدر رعایت نکردم همه چی خراب شده😭😭😭موکتارو یه ساله خریدم...

خودت که نمیتونی اگه اطرافیانت همکاری میکنن بیان کمکت اگه نه که یه روزو بزار واسه سالن مثلا پرده ها ر ...

کاش تمیز بشه😭حس میکنم اصلاااااااااااتمیز نمیشه،درست نمیشه😢😢😢😖😖😖

کاش تمیز بشه😭حس میکنم اصلاااااااااااتمیز نمیشه،درست نمیشه😢😢😢😖😖😖

عزیزمممم نه تمیز میشه الان چون جمع شده کثیفیا این فکرو میکنی عوصش بعد زایمان با خیال راحت فقط به بچه میرسی دیگه نگران خونه نیستی 😍نزدیکت بودم میومدم کمکت 😁

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
دیوارام بعصی قسمتاش لک افتاده هنوز نیاز ب رنگ نداره اما باید تمیز بشه،...اعصابم خرابه...یه ساله اومد ...

منم همین خونم خیلی کار داشت خودمو جرررر دادم تا اخر بارداریم تمومش کردم باورت میشه من حتی بالشتامم داغون شده بودن نشستم ۱۰ تا بالشت درست کردم با روکشاشون دهنم تو بارداری سرویس شد نتیجشم شد یه بچه ریزه میزه از من میشنوی زودتر با کمک بقیه سرشو یه جور هم بیار اذیت نشی مثل من  

از آشپزخونه شروع کن تو کابینت‌ها و پشت گاز و یخچال رو تمیز کن...دیوارهای آشپزخونه رو هم خوب دستمال بکش چرب نباشه

پرده رو بده خشکشویی ...موکت هم که شوهرت باید زحمتشو بکشه ...دیوار اگه رنگ روغن باشه راحت تمیز میشه اگه پلاستیک باشه خیلی سختت میشه من بلد نیستم

وقتی کل خونت تمیز شد پرده هاتو نصب کن

موفق باشی

2706