2726
عنوان

رابطه دردوران بعدازسزارین

427 بازدید | 14 پست

خانما کسی بوده تودوران بعدازبارداریش موقعی ک هنوز خونریزی داره ،باهمسرش رابطه داشته باشه،بعدش چیشده چه ضررهایی داشته براش

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا ۴۰-۵۰ روز اصلا رابطه نداشتم ، اصلا خودم مایل نبودم انقد از نظر روحی و جسمی حالم بد بود

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
من تا ۴۰-۵۰ روز اصلا رابطه نداشتم ، اصلا خودم مایل نبودم انقد از نظر روحی و جسمی حالم بد بود

منم روحی داغون بودم خیلی بد بود خیلللی

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

وااای دردم اومد من طبیعی بودم ۴۰روز شدبعد

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

پسرمن اونقدرر بدخواب بود و کولیک داشت اصلا تا ماه ها متنفربودم ازرابطه..روحن داغون بودم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

کاری به عفونت و اینا ندارم

چندشتون نمیشه؟😖😖😖😖

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706