2733
2734
عنوان

تن ماهی با در پلاستیکی باید بجوشونیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 30 پست
باید بریزی تو ماهیتابه حرارت بدی . جوشوندن کلا روش اشتباهیه . البته اشتباه که نه ولی تو ماهیتابه بری ...

به هیچ وجه اینکارو نکنید 

کنسرو تن ماهی ممکن داری سم بوتولیسم باشه حالا چند در ملیونه که فقط با بیست دقیقه جوشوندن توی آب از بین میره تازه باید از زمان جوشویدن آب باید قوطی بیست دقیقه داخلش باشه

😱😱😱😱😱😱 نکن اینکارو بیست دقیقه کامل باید بجوشه  چون سم بوتولیسم داخلشه که کشنده است  ...

😄 تا زمانیکه اون درش پف نکرده هیچ خطری نداره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو روش رو بخون چی نوشته ولی سم بوتولیوم از بین نمیره مگه با جوشیدن

روش ننوشته

ولی میدونم کلا کنسروا باید جوشیده شه

این درش پلاستیکیه میترسم بترکه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
آره بجوشون...هیچی نمیشه...کنسرو تن های خارجی اکثرا در پلاستیکی ان که محتویات داخلش دیده میشه...من زی ...

مرسی

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2731

عزیزم پف کردن درش یعنی کلا اون خرابه و باید بندازیدش دور و اصلا مصرف نکنید ولی در هر شرایطی کنسرو باید تو آب جوش بیست دقیقه بجوشه

خانمی کنسرو ماهی رو در هر صورت باید بیست دیقه بجوشونی اگه پف کرده باشه که کلا خرابه با جوشوندنم درست نمیشه...

فیلم بدون تاریخ بدون امضا رو ببین...پزشکی قانونی یک علت مرگ رو همین سم عنوان میکنه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2738
تا زمانیکه درش پف نکرده هیچ خطری نداره

حتی تو یک پیج تو اینستا که مال فوت بچه هاس،یه بچه فوت شده بود و همه مونده بودن چیه... گفتن پزشکی قانونی گفته سم وارد بدنش،شده مامانش گفته بود کنسرو نجوشونده داده بچه

خانمی کنسرو ماهی رو در هر صورت باید بیست دیقه بجوشونی اگه پف کرده باشه که کلا خرابه با جوشوندنم درست ...

مرگ مرگه دیگه

دیگه هرکی قسمتش باشه یجور میمیره😁

ولی خب ازاول عادت کردیم اینجوری بخوریم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
حتی تو یک پیج تو اینستا که مال فوت بچه هاس،یه بچه فوت شده بود و همه مونده بودن چیه... گفتن پزشکی قان ...

نبابا چنسااااااله مااینجوری میخوریم

دیگه خب اون قسمته هرکیه ک مرگش چجوریه

وااااا... شما بچه داری؟؟

ن عزیزم

تن رو ما هروقت پف کنه میجوشونیم ، خیلی ساله اینجوری میخوریم

ن عزیزم تن رو ما هروقت پف کنه میجوشونیم ، خیلی ساله اینجوری میخوریم

عزیزم هر موقع بچه دار شدی دیگه اینکارو نکن

اونموقع میفهمی هر مرگی مرگ نیست...

عزیزم هر موقع بچه دار شدی دیگه اینکارو نکن اونموقع میفهمی هر مرگی مرگ نیست...

خب من نظرمو گفتم دیگه چیکار کنم از بچگی بابام ازبس نجوشونده داده بهمون خوردیم دیگه عادت کردیم

2706