2733
2734
عنوان

ی اتفاق تو حرم حضرت ابولفضل

481 بازدید | 33 پست

شوهرم کربلاس و کلاه نی نی برده ک تبرک کنه همه جا بعد تو حرم حضرت ابولفضل دستش نرسیده دیده بقیه میدن ب جلویی ها تبرک کنن و برمیگردونن حالا شوهرمنم داده و اون اقاعه با دستمال های سبز کلاه رو هم انداخته تو ضریح نمیدونم چه حکمتیه 

اشتباه انداخته همچی گفتی اتفاق گفتم چی شده

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حکمتی نداره طرف فک کرده شوهرت داده ک بندازی اونجا 

خیره ان شاءالله

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

راستی بگو ازونجا یدونه کلاه بخره دوباره متبرک کنه برا نی نی بیاره😍

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

نه عزیزان،من مادرم ۴ بار رفته کربلا،میگن وقتی چیزی بمونه یعنی دوباره میری برای زیارتشون

انشاالله این دفعه خانوادگی میرید

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

وای منم یبار تو حرم حضرت علی بودم ،همه اعمالو بجا اوردم اما خودم بشخصه از حضرت علی یخورده میترسم ،نرفتم جلو از دور داشتم زیارت میکرد ،بهو یه دختر خانم قدبلند خوشگل ک تقریبا شبیه پاکستانی ها بود مدل لباس پوشیدنش از پشت سرما گرفت و هلم داد تو جمعیت ،کشوندم تا پای ضریح و وادارم کرد ک ضریحو ببوسم 

😄😄😄😄😄

نخندین بهم ولی بعد هرچی نگاه کردم دگ پیداش نکردم 😢😢😢

هنوز تو حکمت کارش موندم😐

2706