2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جانم بگو 

جونت سلامت عزیزم...میخواستم ببینم باید انگلیسیم فول باشه برم فرانسه یادبگیرم یا نه میشه همینطوری رفت؟و یکی اینکه مث تافل انگلیسی آزمون بین المللی داره یا خود آموزشگاه مدرک میده

میگه خیلی ربطی نداره به زبانای دیگه زمان یادگیری بستگی به روش و هوش و تلاش فرد

یکی دیگه از سوالم اینه آزمون آخر که بعد اتمام درسه مث تافله؟یا خود آموزشگاه مدرک میده؟ببخشید یه سوال دیگه اینکه تو ایران چقد مشتاق داره برای یادگیری بعدها میشه تدریس کرد یا اینکه بازار کارش خوب نیس؟

حتما باید انگلیسیت فول باشه بعد بری سراغ زبان فرانسه؟یادگیریش از صفر تا صد چقدر زمانبره؟

الزامی نیس ولی اگر بلد باشی میتونه کمک کنه بهت 

از صفر تا صدش بسته به زمانی که روزانه براش میزاری داره و اینکه چقدر از این زبان تو زندگی روزمره استفاده میکنی 

کلاس های اموزشی بیرون اکثرا کند پیش میرن و گاها ۱۰ سال طول میکشه و بازم طرف مسلط نیس

اگه میخوای زود تموم کنی باید یه معلم خصوصی داشته باشی و یه پارتنر که بتونی تقریبا هر روز باهاش مکالمه انگلیسی داشته باشی

Thank you my miracle😎😎😎😎😎
2738
یکی دیگه از سوالم اینه آزمون آخر که بعد اتمام درسه مث تافله؟یا خود آموزشگاه مدرک میده؟ببخشید یه سوال ...

مدرکت بستگی داره به سطح.ببینم تا ج سطحی بری.بازار کارش خیلی خوب نی.من شوهرم بخاطر سفر های کاری یاد گزفت و منبع درامد نبود براش

الزامی نیس ولی اگر بلد باشی میتونه کمک کنه بهت  از صفر تا صدش بسته به زمانی که روزانه براش میز ...

یا خداااااا 10ساللللللل پیر شدم که تا اونموقع.هههههه من شنیدم کل یه زبان مث انگلیسی حالا فرانسه رو نمیدونم از مبتدی تا صد دوسال 

مدرکت بستگی داره به سطح.ببینم تا ج سطحی بری.بازار کارش خیلی خوب نی.من شوهرم بخاطر سفر های کاری یاد گ ...

خیلی ممنونم از لطفت از همسرت هم تشکر کن همیشه موفق باشید

جونت سلامت عزیزم...میخواستم ببینم باید انگلیسیم فول باشه برم فرانسه یادبگیرم یا نه میشه همینطوری رفت ...

آزمون هم داره و اتفاقا زبانی هست که خیلیا مشتاق به یادگیری هستن اما از یادگرفتنش میترسن 

چون فک میکنن از انگلیسی خیلی سخت تره میتونم بگم بازار کارش عالیه چون مدرسش کمه شهریه ش هم به نسبت بالاتره 

میتونی از آموزشگاه ها مدرکتو بگیری و یا اینکه آزمون بین المللیش رو شرکت کنی 

زبان یه علم بی نهایته و تمومی نداره 

مگه از زبون خودمون همه چی شو بلدیم 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
آزمون هم داره و اتفاقا زبانی هست که خیلیا مشتاق به یادگیری هستن اما از یادگرفتنش میترسن  چون ف ...

دوستم ببخشید وقتتو گرفتم ..یه سوال دیگه اگه تو حیطه کاریه شماس لطف میکنی راهنمایی کنی؟خود تافل انگلیسی هم که میگن بین المللیه آزمون کاغذیشو آموزشگاه میگیره که حداقل جایی بخوام کارکنم بدونن من فارغ اتحصیل اون آموزشگاهم یا نه دوره تموم شد دستم خالیه بی مدرک میمونم؟

یا خداااااا 10ساللللللل پیر شدم که تا اونموقع.هههههه من شنیدم کل یه زبان مث انگلیسی حالا فرانسه رو ن ...

نه هرکسی میگه زبان تو اموزشگاه دوساله یادگرفته برا خودش گفته 

من مترجمی زبان انگلیسی و فرانسه خوندم 

اموزشکده ها بخاطر خودشون خیلی طولش میدن 

دخترخالم از دبستان کلاس زبان میره و اخر دبیرستان که شد تموم کرد و دیپلمش رو گرفت اما الان خیلی مسلط به این زبان نیس جوری که انتظار میره بعد چندین سال کلاس زبان باید مسلط میبود

2706