2726

از اولین روز تا اونجاایی که یادمه هیچ بی احترامی به خودش و خانواده اش نکردم چه شوخی چه جدی بعد مادر منم چون تک دخترم تا حالا از هیچ طرف برای من کم نذاشته چه مالی چه خورد و خوراک یعنی نبود ما هیچی نداشتیم حالا نمیدونم این خوبی ها از حد گذشته که این فکر کرده وظیفه اس یا نمیدونم چی الان داداش من رفته کربلا بعد مامانم برا اربعین هر سال با هییت میرن قم ما میخواییم یکشنبه شب شام بدیم بخاطر اومدن داداشم شوهرم خودش به مامانم گفت تو برو قم من خودم همه کارا رو انجام میدم خودش گفت 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2728
شوهرم که برااام نمیمیره ولی دوسپسرممم    

جفتشم داری؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

ابراز علاقه بدون خجالت..

نازشوهرتو بکش همیشه بزار وابسته بشه ب محبتت

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بعد امروز پاشدیم بریم کمک مثلا خواهرش اومده بود پایین بود نشست با اونا صبحانه خورد عیب نداره بعد ساعت ۹ونیم شد ما رفتیم خونهه مامانم بلافاصله بعدش آقا تشریف برد کپسول پر کنه تا ساعت شد ۱۲ونیم فقط زنگ زدم گفتم نمیخواییم کپسول خواهرزاده ت که با منم اومده بود بهانه مامانشو میکنه بیا ببرش 

خوشگلن ،خوش سروزبونن،مستقلن ذاتا،باحالن،خودشونو هی ول نمیدن هر شب هرشب تو لنگ شوهر،نمیذارن خانوادشون جلوی شوهرشون کوچیک بشه،خودشونم به موقع واسه مردشون میگیرن

بعد اومد خواهرزاده اش رو برداشت منم پرسیدم کجا بودی تو این سه ساعت برگشت گفت گوه نخور منم عصبانی شدم سوار شدم بیام خونه بعد تو راه هر چی از دهنش در اومده به من میگه‌یک حرفای بی ادبی به داداش و مادرم زد که خدا داند اصلا رووم نمیشه بنویسم اصلااا 

2706