2733
2734
عنوان

لابیاپلاستی دراصفهان

6206 بازدید | 72 پست

درودبچه هاخوبین خوشحالم که عضوی ازشما شدم .من میخام عمل لابیاپلاستی بکنم واصفهانم کسی هست کمک کنه کجابرم کارشون خوب باشه ممنونم ازتون.

چیچی

جراحی زیبایی ناحیه تناسلی

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام یک مرکز هست توی محتشم کاشانی انجام میداد نمیدونم هستش دیگه یا ن.دکتر مریم ملکی هم فکر کنم انجام میده یک بار دیدم لیزر زیبایی نوشته بود حالا نمیدونم مناسب کار شما هم هست یا ن

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
به عمل بیخود 🤦🏻‍♀️

والا شنیدم برای بعضی ها خیلی خوبه درواقع لازمه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
جراحی زیبایی ناحیه تناسلی

ینی میخاد تنگ کنه

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738
ینی میخاد تنگ کنه

نه لبهای کوچیک روجراحی میکنن 

والا شنیدم برای بعضی ها خیلی خوبه درواقع لازمه

این چیزا همش داره باعث میشه ماها بدن خودمونو دوست نداشته باشیم واقعا چه دلیلی داره این کار ؟ چرا مردا صف نمی کشن برای عمل هایی از این قبیل چون خیلی پررو و اعتماد به نفسن ولی ما خانم ها از تیرگی بدنمون که یه چیز طبیعی هست موی بدن تپلیمون و خیلی چیزای دیگه خجالت میکشیم و مدام به فکر تغیرش هستیم....

این چیزا همش داره باعث میشه ماها بدن خودمونو دوست نداشته باشیم واقعا چه دلیلی داره این کار ؟ چرا مرد ...

نه منظورم این نبود من توی یک کلیپی دیدم خودخانم دکتره صحبت میکرد میگفت دربعضی مواردلبهای کوچیک خیلی بزرگ میشن بطوری که طرف واقعاازبرخوردشون به لباس زیراذیت میشه یانامتقارن هست فقط بحث ظاهری برای شوهرنیس

2706