2726

چهار ماهه گذاشتم پریودام سر وقت بود این ماه پنج روزه از موعدم گذشته عفونتم گرفتم در ضمن جلوگیری طبیعی هم داریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بفرما بگو

میدونی هفتع پیش دقیقا همین مشکل شما برام پیش اومد البته شوهر من اصلا اهل باز کردن تلگرام و این چیزا نیست و گوشیش یه سره جلو دست خودمه یهو بعد یک هفته تلگرامشو خودم باز کردم ببینم چه خبره دیدم 

چیز خاصی اولش نبود بعد چند دقیق یهو صدا اومد دیدم عع توی گروه س عضوش کردن توی کانال س عضوش کردن اول فکر کردم خودش این کنالارو داشته و خیلی ناراحت شدم ولی به روش نیاوردم عصابم خورد بود ولی همشون رو حذف کردم کلی کانال عطر و ادکلن و عطاری و این چیزا هم عضوش کرده بودن  س هاشو من پاک کردم 

روز بعدش دقیقا همون کانال ها تلگرام خودم یکی عضوم کرده بود فهمیدم مشکل از تلگرامیه که دانلود کردیم و استفاده میکنیم ازش تلگرام خود به خود عضو این کانال ها میکنه ادمو 

خواستم بگم شاید شوهر شماهم کاری نکرده بوده و تلکرامش عضوش کرده 

تقریبا روزی یک کانال عضو میکنه تلگرام میدونی انگاری تبلیغاتشونه هر روز پاک میکنم باز فردا جدید میفرسته س هم توشون هست 😑😑😑

میدونی هفتع پیش دقیقا همین مشکل شما برام پیش اومد البته شوهر من اصلا اهل باز کردن تلگرام و این چیزا ...

تلگرام منم از همونه ولی چرا منو تو این کاناله اد نمیکنن.تو قسمت سرچش هم دیدم که خودشم سرچ کرده

تلگرام منم از همونه ولی چرا منو تو این کاناله اد نمیکنن.تو قسمت سرچش هم دیدم که خودشم سرچ کرده

نمیدونم عزیزم ولی من تجربه خودمو گفتم 

تلگرام شوهرن عین مال خودمه و خط هامونم هم دوتاش همراه اول و از یک نت استفادع میکنیم شاید به خاطر اینم باشه که نتمون مشترکه نمیدونم بازم ولی دوست داشتم بگم تجربمو که شاید دلت اروم بشه