1648
1605
عنوان

سلام سرکلاژی ها میشه بیاید

106 بازدید | 20 پست

با سلام من ۵روز پیش تو هفته ۲۰سرکلاژ شدم بخاطر اینکه طول دهانه رحمم گفتن کوتاهه سرویکسم۲۵شده بود الانم فقط درحد دستشویی بقیشم درازکشیدم چندوقت دیگه میتونم  کارای مثل غذا یا ظرف شستنو انجام بدم خودم

من انجام ندادم کلا

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیر عباس نازنینم، از خدا میخوام تورو در پناه خودش حفظ کنه و سالم و سلامت بیای بغلمون عزیزدلم❤ خداروشکر میکنم بخاطر بودنت، دوستت دارم عزیز مادر❤❤

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
خواهرمن طول سرویکسش ۲۵ دوقلو بارداره دیروز عمل کدده کلا استراحت مطلقه ولی بلند میسه راه میره یکم

منم بلند میشم یکم راه میرم باز دراز میکشم گفتم تا دوهفته استراحت کنم بعد کارای سبکو انجام بدم

یعنی حتی غذا نمیپختین و ظرف هم نمیشستین

نه عزیزم 

فقط در حد دستشویی رفتن و چندقدم تو خونه راه میرفتم ک خون تو پام لخته نشه 

به سری ک هپارین میزدم حتی ببخشین اجازه چند قدم راه رفتنم مدتشتم بعدش ک اجازه داد امپول هپارینو قطع کرد 

(میگم عزیزم خیلیا سرکلاژ میکنن و نهایتا بعداز۲هفته کاراشونو انجام میدن البته بااجازه پزشک )

من فقط تا زمانی که فشارم پایین بود و تهوع داشتم استراحت میکردم.. بعد که حالم خوب شد( حدودا از هفته 27 به بعد) در کمال پررویی میرفتم بازار و سه چهار ساعت بدون استراحت راه میرفتم😐 کدوم سرکلاژی این کارو میکرد که من میکردم آخه😑

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
8

من بعد دوهفته کارامو انجام دادم خونمم طبقه دوم بود کسی کمکم نبود البته برا پارسال بود،الان دخترم خوابه پیشم،انشالله تو هم نینیتو صحیح و سالم بغل بگیری

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فقط تا زمانی که فشارم پایین بود و تهوع داشتم استراحت میکردم.. بعد که حالم خوب شد( حدودا از هفته 2 ...

شماسابقه زایمان زودرس داشتی؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲
1523
شماسابقه زایمان زودرس داشتی؟

سقط 12هفته

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
نه عزیزم  فقط در حد دستشویی رفتن و چندقدم تو خونه راه میرفتم ک خون تو پام لخته نشه  به س ...

چرا وقتی هم اذیت میزدی نباید راه میرفتی؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲
بچتون سروقت دنیا اومد عزیزم

اره عزیزم آخرای 38هفته سزارین شدم.

1639