1464
1459
عنوان

سلام سرکلاژی ها میشه بیاید

101 بازدید | 20 پست

با سلام من ۵روز پیش تو هفته ۲۰سرکلاژ شدم بخاطر اینکه طول دهانه رحمم گفتن کوتاهه سرویکسم۲۵شده بود الانم فقط درحد دستشویی بقیشم درازکشیدم چندوقت دیگه میتونم  کارای مثل غذا یا ظرف شستنو انجام بدم خودم

من انجام ندادم کلا

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزان میشه برای سلامت دنیا اومدن کوچولوی تو دلم ی صلوات بفرستین، میگن هر نفسی ی تاثیری داره، انشاالله همه حاجت روا بشین. ممنونم ازتون ❤🙏

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
خواهرمن طول سرویکسش ۲۵ دوقلو بارداره دیروز عمل کدده کلا استراحت مطلقه ولی بلند میسه راه میره یکم

منم بلند میشم یکم راه میرم باز دراز میکشم گفتم تا دوهفته استراحت کنم بعد کارای سبکو انجام بدم

یعنی حتی غذا نمیپختین و ظرف هم نمیشستین

نه عزیزم 

فقط در حد دستشویی رفتن و چندقدم تو خونه راه میرفتم ک خون تو پام لخته نشه 

به سری ک هپارین میزدم حتی ببخشین اجازه چند قدم راه رفتنم مدتشتم بعدش ک اجازه داد امپول هپارینو قطع کرد 

(میگم عزیزم خیلیا سرکلاژ میکنن و نهایتا بعداز۲هفته کاراشونو انجام میدن البته بااجازه پزشک )

من فقط تا زمانی که فشارم پایین بود و تهوع داشتم استراحت میکردم.. بعد که حالم خوب شد( حدودا از هفته 27 به بعد) در کمال پررویی میرفتم بازار و سه چهار ساعت بدون استراحت راه میرفتم😐 کدوم سرکلاژی این کارو میکرد که من میکردم آخه😑

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1432

من بعد دوهفته کارامو انجام دادم خونمم طبقه دوم بود کسی کمکم نبود البته برا پارسال بود،الان دخترم خوابه پیشم،انشالله تو هم نینیتو صحیح و سالم بغل بگیری

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی حتی غذا نمیپختین و ظرف هم نمیشستین

مشکل منم هست منم نمیتونم مطلق بخوابم

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون مواظب نی نی تودلم باش اونو سالم بهم برسون😍😍😍
من فقط تا زمانی که فشارم پایین بود و تهوع داشتم استراحت میکردم.. بعد که حالم خوب شد( حدودا از هفته 2 ...

شماسابقه زایمان زودرس داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
شماسابقه زایمان زودرس داشتی؟

سقط 12هفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
نه عزیزم  فقط در حد دستشویی رفتن و چندقدم تو خونه راه میرفتم ک خون تو پام لخته نشه  به س ...

چرا وقتی هم اذیت میزدی نباید راه میرفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچتون سروقت دنیا اومد عزیزم

اره عزیزم آخرای 38هفته سزارین شدم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457