2733
2734
عنوان

به شوهرتون میگین چقدر حقوق میگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 32 پست
بعد اگه یدفعه حسابمو دید یا خرج کردنامو خب میفهمه بهش دروغ گفتم 

مگه اتیکت داره رو خریدن،لباس بخر دویست بگو ۷۵،این کار از و نکنی هم کارمند مردم میشی هم شوهرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین،من تمام دارو ندار شوهرم و میدونم همشم دست خودمه،اما اون هنوز نمیدونه خودم چقدر پول دارم،درسته ...

آره منم کارت پس اندازمونو دارم بهشم میگم اینقد از حقوقتو واریز کن به کارت😄خودمم دوتا کارت دارم یکیش کم پول داره میدونه اونیکی رو نمیدونه قایم کردم البته هنوز عقدم

2728
مگه اتیکت داره رو خریدن،لباس بخر دویست بگو ۷۵،این کار از و نکنی هم کارمند مردم میشی هم شوهرت

میدونی مشکلم بیشتر با خانوادشه 

ازش میپرسن شوهرمم از سر سادگی جواب میده 

بعد میشینن میگن که اره کار میکنه ولی همش خرج خودش میکنه این حرفا شوهرمو یه جورایی پر کنن

من واسه همسرم کار میکنم درباره ی حقوق نمیتونم چیزی رو پنهان کنم،ولی کاری نداره که چقدشو خرج میکنم ویا پس انداز،تازه بعضی وقتا بهش قرض میدم با سودش پس میگیرم خخخ

بو سینمیش قلبیمین احتیاجیسان...💔❤

چرا اینقدر حساسید که خانواده شوهر مقدار حقوقتون رو بدونن یا نه؟

من برادر شوهرم تو اموزش وپرورش از کادر اداری هست و همیشه موقع افزایش حقوق مقدار حکم من و شوهرم رو بهمون میگه یعنی اشکالی داره؟ 

میدونی مشکلم بیشتر با خانوادشه  ازش میپرسن شوهرمم از سر سادگی جواب میده  بعد میشینن میگن ...

از شوهرت خواهش کن به کسی مبلغ دقیق نگه،بگو خودمم به خانوادم دقیقشو نمیگم تا کسی حساب زندگیمونو نداشته باشه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2738
چرا اینقدر حساسید که خانواده شوهر مقدار حقوقتون رو بدونن یا نه؟ من برادر شوهرم تو اموزش وپرورش از ک ...

من دوست ندارم بدونن

الان پدرشوهرم پیش شوهرم کار میکنه کم و بیش مسدونه.ولی واسه منو دوست ندارم بدونن.

میدونی مشکلم بیشتر با خانوادشه  ازش میپرسن شوهرمم از سر سادگی جواب میده  بعد میشینن میگن ...

خب از پول شوهرت برا خودت خرج کن،بگو اینی که من میگیرم کرایه رفت و امد و ناهارمه با دوتا خنزر پنزر

از شوهرت خواهش کن به کسی مبلغ دقیق نگه،بگو خودمم به خانوادم دقیقشو نمیگم تا کسی حساب زندگیمونو نداشت ...

همین وقتی حساب زندگیتو بقیه داشته باشن میخان دخالت کنن سر لباسات رفتو امدت مسافرتا همچی

2706