2410
2553
عنوان

دعوا با مادرشوهر ببینن حق با کی

301 بازدید | 19 پست

سلام من با مادرشوهرم توی ساختمونم همشم انتظار داره از صب پیشش باشم تا شب حالا من ی بار عصر بچمو میبرم پایین ی بارم باباش شب میبره گاهی وقتام خودش میاد بالا هر دفعه ام ی تیکه می ندازه ی بار مگه زندانی کردین خودتونو چرا نمیاین ی بار میگه کلاس میزاری نمیای منم اصلا جوابشو ندادم امروز صب رفتم بچم رو بگیرم که برم خونه مامانم برگشته می گه اومدنی ی ساعت میای زود میری نمیزاری بازی کنه نمیای منم گفتم 24 ساعت نمی خوام اینجا باشم که همون ی ساعت کافیه همینی که هست می خوای بخوای نمی خوایم نخواه همین که هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینقدر برو تاذله بشه بگه نیااا

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

حالا چرا انقدر تند جواب دادی بی ادبی کردی

اون حرف معمولی میزنه شما هم با حرف معمولی جواب بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714

چه مادرشوهری داری تقصیرخودشه. وقتی میری خونشون کارای خونه شو انجام میدی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

انتظاراتش بالاعه خب. ولی ایکاش اینجوری نمیگفتی به طور مستقیم ن به خاطر احترم بزرگتر و این حرفاها چون دوتا ام میزاره روش با سوزدل و گریه برا شوهرت تعریف میکنه اونممیاد پیشت که چرا بامادرم بد حرف زدی . باید غیرمستقیم بهش بفهمونی که کارو زندگی داری و قرار نیس هروقت اونا خواستن شما بری اونجا

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
2706