2726

من اعتماد بنفسم خیلی کم شده حالا میفهمم علت افسرده شدنم و اضطرابم چیه همش فکر میکنم دیگران در موردم چی فکر میکنند شوهرم داره ازم دلسرد میشه چیکار کنم؟ دکتر هم نمیزاره برم دارو بگیرم همش فکرای منفی 

خواهشا بگید چطوری درمان شدید داغونم

اول از همه باشگاه ثبت نام کن ورزش تودارمان افسردگی خیلی مهمه بعدم سرتو گرم کن بیرون خونه

یابرو سرکاریا کلاس هنری چیزی برو دارو هم نخور شیمیایی بدردنخوره

نشودفاش کسی آنچه میان من وتوست😌😉😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلمون ناباروریه البته حفتمون هیچ مشکلی نداریم من به کل دیگه دلسرد شدم شوهرم ولی امیدواره توروخدا د ...

چرا هی واسه همه چی دعا میکنید،برو روانپزشک،به مرور بیماری پیشرفت میکنه و بدتر میشی

ورزش کن تو خونه روزی یک ساعت ترانه بزار و ورزش کن برقص هرچی فقط قلبت به ضربان بیافته  اندازه دارو موثره 

بعد غم ها و مشکلاتت شروع کن به نوشتن درد و دل ها و ناراحتی هات همه رو بنویس تا روزی ۲۰ صفحه شده بنویس این کار ۱۰ روز ادامه بدی خیلی خیلی سبک تر می شی البته بعد هر بار نوشتن کاغذها رو ریز ریز کن و بریز تو سطل!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
ورزش کن تو خونه روزی یک ساعت ترانه بزار و ورزش کن برقص هرچی فقط قلبت به ضربان بیافته  اندازه دا ...

نوشتن تاثیر داره واقعا؟اخه قبلنا مینوشتم این وسواس فکری را چیکار کنم

ورزش کن تو خونه روزی یک ساعت ترانه بزار و ورزش کن برقص هرچی فقط قلبت به ضربان بیافته  اندازه دا ...

کسایی که مریضن کلا حس اینکارارو ندارن،داشتن که افسرده نمیشدن،اول باید با دارو درمان کنه بعد قر بده

عزیزم واسخ باردار شدنت فقط دوسین بخورید و اینکه اصلا اسنرس نداشته باش.درست ماهی که بیخیال باشی باردل ...

هرکار کردیم نشد از دوا درمون خسته ام شوهرمم گناه داره همش نگرانمه خدایا کمکم کن ..دارو یعنی فایده ای نداره؟

هرکار کردیم نشد از دوا درمون خسته ام شوهرمم گناه داره همش نگرانمه خدایا کمکم کن ..دارو یعنی فایده ای ...

نمیدونم دارو چطور باشه ولی خب میگی که هر دو سالم هستید خداروشکر

هر دوتون دوسین مصرف کنید شبی یه قاشق بخورید خیلی خوبه

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706