2737
2734

سلام با توجه به اینکه قیمت خمیر دندان خارجی خیلی بالا رفته به نظرتون کیفیت خمیر دندان ایرانی خوبه یا نه ایا واقعا مانع پوسیدگی میشه کلا نظرتون رو میخوام بدونم اگه خوبه کدوم مارکش؟؟؟

من یبار ایرانی مریدنت خریدم خیلی کیفیتش ب نسبت ایرانی بودنش خوببود

اما خارجی همیشه سیگنال میزنم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خارجی 

من ی مدت استفاده کردم 

بعد خمیر دندون ایرانی استفاده کردم 

زمانیکه ایرانی زدم دندونام رنگش زرد میشد دو سه ساعت بعد 

خارجی ولی نه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738

من ی دوست خیلی پولدار و با کلاس داشتم رفته بود دندانپزشکی جای درست حسابی دکتر گفته بود خارجی و ایرانی نداره.گفته بود پونه از همه بهتره

منم سیگنال و 2080میزنم.2080عالیه تو خارجیا کرستم خوبه.پونه هم تو ایرانیا واقعا خوبه

من یبار ایرانی مریدنت خریدم خیلی کیفیتش ب نسبت ایرانی بودنش خوببود اما خارجی همیشه سیگنال میزنم

میدونی ایران هم سیگنال میزنه به نظرت سیگنال ایرانی خوبه یا نه

میدونی ایران هم سیگنال میزنه به نظرت سیگنال ایرانی خوبه یا نه

نمیدونم استفاده نکردم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706