2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ته قالبتو روغن بزن بعد آرد پاشی کن بهمین سادگی.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
2714
اول بگو چه کیکی،و توچه قالبی تاراهشوبهت بگم

کیک سیب. میخوام توی قابلمه درست کنم. کاغذروغنی ندارم. بعد سیب توی خمیر سنگینه ؛ میاد پایین. نگرانم بسوزه

خوشحال باش این بقیه رو دیوونه میکنه!💑

قالبتو با کمی کره یا روغن جامد خوب چرب کن...بعد چند قاشق آرد بریز توش و تکون بده همه جاش آردی بشه آرد اضافه رو بریز بیرون...من همیشه همینطوری کیک میپزم هیچ وقت هم نمیچسبه

سیب ها رو هم با همه مایه مخلوط نکن اول نصف مایه رو بریز تو قالب بعد سیب رو بچین بعد نصف دیگه اینطوری سیبا هم نمیرن کف قالب بسوزن

کیک سیب. میخوام توی قابلمه درست کنم. کاغذروغنی ندارم. بعد سیب توی خمیر سنگینه ؛ میاد پایین. نگرانم ب ...

ابتدا یک قاشق کره نرم و یک قاشق اردروقاطی میکنی،خمیرنرمی درست میشه بدنه و کف قالب رو کامل ازاین خمیراغشته میکنی وموادکیک رو روش میریزی،

تحت هییییچ شرایطی کیک نخواهدچسبید

قالبتو با کمی کره یا روغن جامد خوب چرب کن...بعد چند قاشق آرد بریز توش و تکون بده همه جاش آردی بشه آر ...

دستتون درد نکنه عزیزم. همینکارو میکنم

ابتدا یک قاشق کره نرم و یک قاشق اردروقاطی میکنی،خمیرنرمی درست میشه بدنه و کف قالب رو کامل ازاین خمیر ...

ممنونم خانومی 😘😘😘