2737
2734
عنوان

تاثیر سرطانزای محصولات اصلاح ژنتیک و تراریخته

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 23 پست
هیچ تحقیقاتی سرطانزا بودن رو تایید نمیکنن، تو کشورایه اروپایی خیلی صداشون دراومده بابت این محصولات ا ...

ما کودهای ارگانیک هم داریم و به علاوه روشهای دیگه ای هم هست که اینجا مجالش نیست و مانع از افت محصولات میشه به روشهای غیرمضر و طبیعی.

دقیقا اثبات شده سرطانزا بودن محصولات. ولی نمیخوان اعتراف کنن چون پای منافع خیلیا درمیونه.

سرطانزا بودن سم و کودایی که استفاده میشه اثرات شده هست اما تراریخته ها نه، بعد هم هزارمدل تراریخته وجود داره یه مدل که نیست شاید یه نوعش مضرباشه اما نه همش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرطانزا بودن سم و کودایی که استفاده میشه اثرات شده هست اما تراریخته ها نه، بعد هم هزارمدل تراریخته و ...

عزیزم تراریخته حتی درکشورهای دیگه ممنوع هست فروشش به دلیل اثبات سرطانزا بودنش من تحقیق کردم بدون مطالعه اینجا حق ندارم نظر بدم.

ما کودهای ارگانیک هم داریم و به علاوه روشهای دیگه ای هم هست که اینجا مجالش نیست و مانع از افت محصولا ...

شما برو زمینایه کشاورزی و باغا رو نگاه کن ببین چطور سم و کودشیمیایی مصرف میکنن، منم میدونم کود طبیعی و ورمی کمپوست وجود داره اما برا محصولات بازاری اصلا استفاده نمیکنن 

2731
عزیزم تراریخته حتی درکشورهای دیگه ممنوع هست فروشش به دلیل اثبات سرطانزا بودنش لطفا کمی بیشتر تحقیق ک ...

بخون گفتم چرا تو کشورایه دیگه استفاده نمیکنن، اونم همه نوع تراریخته ای نه، تراریخته هزار مدل داره، همه نوعش ممنوع نیست، خیلیا استفاده میکنن، اونجا سم و کودشیمیایی هم به این صورت ممنوعه

شما برو زمینایه کشاورزی و باغا رو نگاه کن ببین چطور سم و کودشیمیایی مصرف میکنن، منم میدونم کود طبیعی ...

بله کاملا حق با شماست ما مخترعینی داریم که محصولات ضدافت محصولات کشاورزی کاملا طبیعی تولید کردن که اصلا ازشون حمایت نشده و هیچ ضرری برای سلامتی نداره. اگر ازشون حمایت میشد و محصولاتشون عمده تولید و وارد بازار میشد اینهمه مشکل نداشتیم.

2738