2737
2734

سلام ناهید جان لطفا برای ,داداشام امین و حسین   بخون ,مدتی درگیر یه پروژه ای هستن که موفقیتش خیلی  هم واسه اونا و.هم خانواده,سرنوشت سازه ,تو این چند روز نتیجش مشخص میشه لطفا از ته دلت واسشون دعا کن ,اسمشون بگو و بگو فرزندان امیر .

ان شاالله خبر موفقیتش بیام و تو همین تاپیک اعلام کنم.

برات ایت الکرسی میخونم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسئول آزمایشگاه مون یادش رفته یه وسیله رو بذاره توی آب مقطر. چون حساسه و اگه خشک بمونه خراب میشه. آخرین بار من استفاده کردم ،بهش یادآوری کردم، اما یادش رفته. بذاره. وسیله خیلی گرونیه، شاید ۲۰ ، ۳۰ میلیون. دارم از استرس میمیرم که خراب نشده باشه. چون نمیتونم بهشون ثابت کنم که من یادآوری کردم. میفته گردن من. تو رو خدا برام دعا کنید

2738
برات گفتم عشقم انشاالله آرامش و خبرهای خوب برات در راه هست

مرسی مهربون💕خداخیرت بده

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
مسئول آزمایشگاه مون یادش رفته یه وسیله رو بذاره توی آب مقطر. چون حساسه و اگه خشک بمونه خراب میشه. آخ ...

صلوات فرستادم واست گلم

شما هم دعای سریع الاجابت و بخون انشاءالله جواب میگیری و چیزی نشده

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706