2737
2734

منم با شوهر و خونوادش بحثم شده بود 

البته خونواده شوهر من عتیقه ان اونایی ک تاپیکامو خونده بودن میدونن میگفتن اختیارت دس ما باشه مث عروس های دیگمون اونا باز خونشون جدا بود منو مادر شوهر حتی  خورد و خوراکمون باهم بود طبقه پایین ما بود واقعا برا من خیلی سخت بود شوهرمم میگف شرایط همینه 

همه اینجا گفتن طلاق 

واقعا هم بهترین راه بود چون زندگیم خیلی سخت بود خونه بابام رفتم فک کردن برمیگردم از طلاق میترسم دیدن خیلی جدی ام 

ی هفته بود خونه بابام بودم بی بی چک زدم مثبت شد  میخواسم سقط کنم  ترسیدن اونا 

اینجا بازم خیلیا بودن گفتن صبر کن واقعا منو خواهرانه راهنمایی کردن شاید خوش شانس بودم ! 

با حرفای ک نی نی سایتیا یادم دادن خونه جدا شد 

بچمم موند 

الان خونواده شوهر خیلی فرق کردن حتی دوبار اومدن خونمو تمیز کردن گفتن حامله ای!

خواهر شوهرایی ک میومدن خونه ننشون لم میدادن!

❤❤🐥🐣
کاری به این تایپک ندارم ولی یکبار خیلی از تایپک زدنم پشیمون شدم یه دختر چهارده ساله بهم طلاق پیشنهاد ...

اره دیگه یسریا نمیدونن که طلاق اخرین راهه نباید به این راحتی حتی اسمشم اورد ادم یه زندگی و باهزار امید شروع میکنه حالا ممکنه هزارو یک مشکل و بالا پایین وجود داشته باشه دلیل نمیشه تقی به توقی میخوره بگی طلاق بگیر که همونه قبحش ریخته 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اینکه اینجا شده جای یه مشت بچه دهه هفتاد و هشتادی. یه مشت بچه ۱۵ ساله که تازه به بلوغ رسیدند م ...

قابل توجهتون دهه ۷۰الان دیگه ۲۸_۲۹سالشونه😐😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2731
2738

برای اینکه بجای مشاوره رفتن میان تیکه های کوچیک و سربسته ای از مشکلاتشون رو با کسایی که تاحالا ندیدن به اشتراک میذارن 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

مگه اینجا مرکز مشاورست از طرفی استارترا فقط دوست دارن تاییدشون کنید ۲ تا حرف حقیقتم میزنیم نه و نووو میکنن پس حرف اینجاییها تاثیری نداره روشون از طرفی خود فرد عقل داره و شرایطشو میسنجه و‌تصمیم اخر با خودشه دیگه وقتی طرف میگه خودمو بچمو میخوام بکشم  از دست شوهر و‌خامواده ی شوهر خب نگیم طلاق‌ بگیر 🤔🤔🤔🤔🤔خودشو‌بکشه یعنی😐😐😐😐😐😐

منم با شوهر و خونوادش بحثم شده بود  البته خونواده شوهر من عتیقه ان اونایی ک تاپیکامو خونده بود ...

وااای چقدر کیف کردم خداروشکر😊

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
واسه اینکه اینجا شده جای یه مشت بچه دهه هفتاد و هشتادی. یه مشت بچه ۱۵ ساله که تازه به بلوغ رسیدند م ...

دهه هفتهدیا الان لیسانس و فوق لیسانس هستن بچه دارن با ی عالمه تجربه

ممیشه بگی چندسالته ننه جون ک دهه هفتادی واست کم سن و سال محسوب میشه؟

عزیزم دهه هفتادیا الان 19تا28 سالشونه، شما به بزرگی و کهن سالی خودت ببخش مادرجان😐

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706