2737
2734

بچه ها چه وضعشه اخه تا یکی یه حرف از شوهرش میزنه میگن خیانته تا میای بگی شوهرم فلانه میگن طلاق بگیر تا من میگم خونه مادشوهرم زیاد کار میکنم همه میان میگن طلاق بگیر بدردت نمیخوره چرا واقعا چرا مگه زندگی الکی یه مشت دهه هشتادی تا دهنتو باز میکنی میگن طلاق طلاق .طرف چارتا چت شوهرو همکار زنشو نشون میده یه مشت حرف بی سروته همه میگن خیانته.تا میگی مادرشوهر خواهرشوهر همه میگن بشورش پهنش کن .واقع چمونه

شنونده باید عاقل باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هرکی میاد نی نی سایت مشاوره میگیره بایدم این حرفارو بشنوه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

الان من بگم شما خودتو بنداز چاه ميرى ميندازى!!؟؟؟يه چيزايى ميگيدااا اينجا همه هر نظرى ميدن آدم بايد خودش عاقل باشه

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706