2726
عنوان

عاقا فسنجونو با چی میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم شمالیم ولی الان هیچکدومو ندارم😐

زیتون پرورده ک درست کن اگه موادشو داری ترب سفیدم بپر برو بازار رشت بخر😍😍😍😍ما چند روز پیش رشت بودیم اینقد پلو کباب و اشبل و ترب و اینا خوردم ک معدم پوکید برگشتم تهران😄

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
یس یس هههه😊

جون جون😍😍😍😍😍

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
همسر من فسنجون رو با كوفته قلقلي دوست داره با اين مخلفات👇🏻

منتظر همین بودم ک برم سالاد شیرازی درست کنم حالا ک تو هم میخوری پ درست میکنم☻😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
زیتون پرورده ک درست کن اگه موادشو داری ترب سفیدم بپر برو بازار رشت بخر😍😍😍😍ما چند روز پیش رشت بود ...

کدوم رستوران کباب خوردی ؟ محرم ؟ محمود ؟ جهانگیر ؟

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
زیتون پرورده ک درست کن اگه موادشو داری ترب سفیدم بپر برو بازار رشت بخر😍😍😍😍ما چند روز پیش رشت بود ...

الان دیگه نمیتونم برم تا بازار ک 😑 پیاز میذارم ب جاش الکی مثلا ترب و زیتونه😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
کدوم رستوران کباب خوردی ؟ محرم ؟ محمود ؟ جهانگیر ؟

محرم دوبار رفتیم، یبار حاج حسین رفتیم، یبار جهانگیر، یبارم رستوران نمونه رضایی تو انزلی باقی روزها هم ک خونه بودیم یا ماهی خوردیم یا پلوکباب😂😂😂

2706