2733
2734
عنوان

خواب زیاد

99 بازدید | 11 پست

دوستان من ماه اول بارداریم هست همه ش دوست دارم بخوابم تند تند گرسنه م میشه صبح ها مخصوصا از خواب پا میشم انگار روزه داشتم از بس ضعف دارم  3-4کیلو اضافه وزن دارم میترسم اینجوری پیش میرم توپی بشم 

بهم میگن زیاد نخواب کاراتو خودت انجام بده ولی من خیلی زود خسته میشم چکار کنم بنظرتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش اولیه دادی؟؟؟کم خونی‌نداری؟ البته بعضیا ویارشون خوابه

آزمایش برا بارداری دادم دیگه آزمایش انجام ندادم همون آزمایش نسون میده ؟ یا دوباره برم آزمایش ؟ 

2731
منم همینجور بودم. تا الان نزدیک بیست کیلو زیاد کردم 😐 منم نمیتونستم خودمو کنترل کنم. خیلی نخوردن اذ ...

من قرم 150 اگه بخوام 20کیلو اضافه کنم که خنده دار میشم پس باید از همین الان کم بخورم 😑😑😑

2738
آزمایش برا بارداری دادم دیگه آزمایش انجام ندادم همون آزمایش نسون میده ؟ یا دوباره برم آزمایش ؟ 

خوب وقتی ازمایش بارداری انجام دادی نبردی دکتر؟اصولا میننویسن وقتی بگن بارداری ی ازمایش خون کامل و ی ادرار 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
خوب وقتی ازمایش بارداری انجام دادی نبردی دکتر؟اصولا میننویسن وقتی بگن بارداری ی ازمایش خون کامل و ی ...

نشون دکتر دادم فقط گفته مبارکه 😕😮

دیگه آزمایش چیزی ننوشته

نشون دکتر دادم فقط گفته مبارکه 😕😮 دیگه آزمایش چیزی ننوشته

خسته نباشه واقعا یعنی خواسته منتظربشی بزاری هفته۶و۷ بری ی ویزیت دیگه بگیره سونو قلب بنویسه بعدش جواب سونوروببری ی باردیگه بنویسه برای ازمایشا وسونو ان تی .

عزیزم برو ی دکتر خوب بگو بارداری ازمایش اولیه وسونو قلب ایناروبنویسه .این ازمایش وقت داری فعلا ولی زودتر بری بهتره خصوصا بخاطر تیروئید ک چک بشه اگه مشکل تیروئید داشته باشه بجای اسیدفولیک بهتره یدوفولیک بخوری 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
خسته نباشه واقعا یعنی خواسته منتظربشی بزاری هفته۶و۷ بری ی ویزیت دیگه بگیره سونو قلب بنویسه بعدش جواب ...

سلام 

نمیدونم والا اون جواب آزمایش رو به یه دکتر عمومی بیمارستان نشون دادم  بعد پیش یه متخصص زنان رفتم گفتم برام آزمایش  بنویسین گفتن فعلا زوده هنوزه هفته 5هستی برو یه ماه و نیم دیگه باید آزمایش بدی ننوشت