2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره اون موقع ها هم بزاغم هم ببخشید آب بینیم زیاد شده بود میگفتند طبیعیه

خیلی حس بدیه عذرمیخوام یجوری حس تهوع به ادم میده..ازوقتی بیدارمیشم تاوقتی بخوابم این جوریم 😭

خدایاشکرت
2456
خیلی حس بدیه عذرمیخوام یجوری حس تهوع به ادم میده..ازوقتی بیدارمیشم تاوقتی بخوابم این جوریم 😭

تا آخر بارداری انقدر هرروز یه حالی میشی! اینم میگذره. فکر نکنم یکی دو هفته بیشتر طول بکشه

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
اینا بیعی من از اب دهنم خسته شده بودم واقعا فقط خوراکی شیرین‌نمیخوردم بدتر نشم

وای دقیقا چیز شیرین نمیتونم بخورم😥شما چیکارکردید؟؟به دکترم بگم داروی خلصی میده ازاین حالت خسته کننده دربیام؟

خدایاشکرت
وای دقیقا چیز شیرین نمیتونم بخورم😥شما چیکارکردید؟؟به دکترم بگم داروی خلصی میده ازاین حالت خسته کنند ...

من برای ترش کردنم فقط قرص داد همین

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
2714
شمان همش باید ی چیز بخورید تا طعم دهانتون عوض شه من همش میخوام ی چی بخورم ک مزه دهنم عوض شه

منم اوایل بارداری همینطور بودم. ولی نتیجه ای که اخرش گرفتم این بود که هرچی بیشتر میخورم این حالتم بدتر میشه و اخرشم باعث اضافه وزن زیادم شد. امتحان کن ببین کمتر خوردن باعث نمیشه بهتر باشی؟؟

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
منم اوایل بارداری همینطور بودم. ولی نتیجه ای که اخرش گرفتم این بود که هرچی بیشتر میخورم این حالتم بد ...

من کمترنمیتونم بخورم چون دائما احساس ضعف وگرسنگی دارم نخورم عذرمیخوام حالت تهوع میگیرم ازگشنگی 😞

خدایاشکرت