2733
2734
عنوان

دعوای منو همسرم سر شاغل شدنم++شات

1125 بازدید | 77 پست

بچه ها توروخدا کمکم کنید چجوری شوهرمو مجاب کنم واسه کار کردن

من فوق لیسانس دارم اولم ب نامزدم گفتم من میخوام کار کنم الان داره میزنه زیرش 

خودشم درامد انچنانی نداره با کللی قسط و اینا ک بده شاید درماه ۱ یا ۱.۵ بمونه

منم نمیتونم با این درامد زندگی کنم دوس دارم زود پیشرفت کنیم تو زندگی جلو بیفتیم 

اما الان تاکید میکنه فقط کار اداری 

الان کار اداری کجا بود اخه ...

بحث دیشبمون ++ شات در پست بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه شوهرت فک میکنه بری سرکار منت میذاری سرش

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2731
2738

دنبال كار با محيط مناسب باشيد 

به قول خودتون درس نخونديد كه بشينين خونه بشور و بساب كنيد

اينجوري نظر هر دو طرف اجرا ميشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

خب کار  کن  واسه  خودت  طلا  و سکه  بخر  که  به غرور  آقا  هم بر نخوره  که  فک کنه  شما  میخواهی  خرجش  رو بدی

بگو من واسه  زندگی  هیچی خرج  نمیکنم  

اونجوری یه پس انداز میشه  در آینده  به درد میخوره 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

آره این بحثو حل کن

تجربه من در این مورد این بود که تو دوستی نامزدی و عقد هر وقت شوهرم گفت شغلتو دوست ندارم به شوخی گرفتم و گفتم باشه . بعد از ازدواج هم به خاطر شغلم چند مورد ازار برام پیش اومد که همون دلیل محکمش  شد که منو از کار منع کرد. گفت من کار میکنم کافیه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

توقعتو ازش ببر بالا وقتی موند توش اجازه میده بهت 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706