2737
2734

سلام من چند وقت پيش اى وى اف كردم كه منفى شد چون شوهرم اسپرمش ضعيفه يعنى شكل اسپرمش صفره ولى تعدادش خوبه خيلى هم تقويت كردم ولى خوب نشده الان خيلى نا اميدم احساس ميكنم شايد هيچ وقت نشه همش به خودم ميگم با اى وى اف نشد حالا طبيعى با اين اسپرم ضعيف با اين شكل داغون اسپرم  ميشه ميگم معجزه برا من نيست خوش به خال اونا كه براشون معجزه شده  اخه خلاصه خيلى ناراحتم خيلى خدا دلمو بدجور شكست 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.من دو تا سقط داشتم و بعد آزمایش ها فهمیدم مشکل انعقادی دارم و زخم شدید دهانه رحم.کم کاری تیروئید و بیماری هاشیموتو که باعث کم کاری تیروئیدم شده بود پلی کیستیکم بودم و ‌یه لولمم در اثر سقط ها بسته شده بود و پولیپ اندومتری رحم هم داشتم.

چتد ماه تحت نظر بودم بعد سقط دومم و در حال درمان و درست وقتی که وقت عمل لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی داشتم فهمیدم باردارم.

لطف خدا و اهل بیت شامل حالم شد.ختم ۵ هفته ای حدیث کسا گرفته بودم هفته ۴مش فهمیدم باردارم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2731