1464
1411
عنوان

سوال شرعی استحاضه

62 بازدید | 12 پست

10 روز از تموم شدن پریودم گذشته، امروز  بین ترشحاتم لخته ی خون دیدم کمه،

نماز بخونم یا نه؟ 

بعد استحاضه باید غسل کنم؟ 

چیکار کنم بر طرف شه؟ 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید؟   1

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

بعد از ۱۰ روز فکر کنم باید بری غسل کنی و حتی اگر خونم دیدی نمازتو بخونی

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
1436

میگن اگر ده روز گذشته باشه بعد خون دیدی و شرایط حیض رو داشت(مثل ۳ روز مداوت در خونریزی)پریود حساب میشه

ولی اول یه تیکه پنبه(دستمال کاغذی نه چون خون رو به خودش میکشه) بذار داخل واژنت، بعد ۱ ساعت ببین تا روش،یا وسطش، یا تا انتهاش خونی شده

اگر فقط روش خونی بشه بذای هر نماز کافیه خودتوو لباس زیرت رو تمیز کنی و وضو بگیری

اگر تا وسطش بود هر روز یه غسل برای همه نمازهات

اگر از وسط گذشته بود برای هر نماز یک غسل

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۱۰ روز فکر کنم باید بری غسل کنی و حتی اگر خونم دیدی نمازتو بخونی

پریودم تموم شد غسل کردم دیگه خون ندیدم تا امروز که 10 روز از روزی که غسل کردم گذشته

چیکار کنم برطرف شه

والا نمیدونم

منم یه مدت دچارش بودم

هر چی تحقیق کردم چرا نفهمیدم

خوندم عادیه چون گاهی خون از موقع پریودی داخل رحم مونده با ترشحات خارج میشه

الان شما اول باید مطمئن شی پریود نیستی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر استمرار نداره،یعنی گاهی و با فاصله لکه دیدید،یه تکه پنبه رو بردارید،اگ  خون روی پنبه رو گرفت استحاضه قلیله است.برای هر نماز یک وضو بگیرید.اگر وارد پنبه شد متوسطه است.یه غسل کنید الان و برای هر نماز یک وضو بگیرید.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
8
اگر استمرار نداره،یعنی گاهی و با فاصله لکه دیدید،یه تکه پنبه رو بردارید،اگ  خون روی پنبه رو گرف ...

بعد استحاضه غسل لازمه؟ 

بعد استحاضه غسل لازمه؟ 

نه،اول تشخیص بدید کدوم نوع هست و طبق وظیفه عمل کنید.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.