2726
نمیدونید اسم دکترش چی بود اونی که بندر عمل کرده؟ یزد دکتر خوب سراغ دارین؟ 

نه متاسفانه نميدونم دكترش كي بود اما خودش خيلي راضي بود ميگفت اصلا اذيت نشدم از فرم بينيشم نسبتا راضي بود

البته ميدوني عزيزم سليقه ها فرق ميكنه بستگي داره شما چه فرمي بخواي بايد كاراي دكتر هاي مختلف رو ببيني چون تقريبا سبك هر دكتري فرق ميكنه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیج اینستا یا سایتی چیزی ندارین ازشون که نمونه کاراشونو گذاشته باشن؟ 

من پارسال پيش دكتر محمد رضا نجفي عمل كردم تهران

خوبه راضيم تو نت اسمشو سرچ كن پيجش مياد

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بله دقیقا درسته، باید بیشتر تحقیق کنم لطف کردی گلی

قربونت عزيزم😊

فرم بینیتون چه مدلیه؟  هزینه ش چقدر شد؟

من خيلي اصرار داشتم كاملا طبيعي دربياره خداييش خوب شده خيليا اصلا متوجه نميشن

اما تنها ايرادش اينه كه دوست داشتم تمام رخم يكم كوچيكتر ميشد....

فرم بینیتون چه مدلیه؟  هزینه ش چقدر شد؟

مهر پارسال شد٦تومان

2706