2726
عنوان

ی سوال

52 بازدید | 9 پست

سلام 

میخواستم از متاهلا بپرسم تا حالا شده یکی بهتر از شوهرتون (از هر لحاظ) ببینید و پیش خودتون بگید کاش با این ازدواج میکردم (یعنی پشیمون میشدین؟) 

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 

خیییییر بوالهوسی کار چیپیه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره. ولی بعد به خودم گفتم اینی که من میبینم ظاهر اون اقاست نبتید با باطن شوهرم مقایسش کنم....چه بسا اونم زیر یک سقف خیلی اخلاقهای ناپسند داشته باشه که کسی جز همسرش نمیتونه بفهمه. و اینجوریه که دیگه کسیو با همسرم مقایسه نمیکنم

اره. ولی بعد به خودم گفتم اینی که من میبینم ظاهر اون اقاست نبتید با باطن شوهرم مقایسش کنم....چه بسا ...

مرسی ک صادقانه گفتین 👍

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 

ببین برای هرکسی ممکنه فکرای بد پیش بیاد متلا همین مورد,  ولی اینکه بتونی جلوی ادامه فکرو بگیری مهمه, منظورم اینه اگه بعضا برات پیش اومد,  فورا کنترلش کن و از ذهنت بیرونش کن چون اگه یکی رو ادامه دادی , مقاومت ذهنت کم میشه و بعدیش راحتتر میاد به ذهنت 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺