2737
2739
خب چرا چهار صبح از۷ صبح استارت بزن تایمای یک ساعت و نیم تا ساعت ۱۰ و نیم یا یازده بخونم عصرم از ۱۲ ت ...

مهدخت جان من خیلی دنبال تون گشتم این چند روز...خیلی داداشت فکرمو مشغول کرده بود...

حالش چطوره؟؟

استارت عزیز ببخشید وسط تاپیکت...

ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهدخت جان من خیلی دنبال تون گشتم این چند روز...خیلی داداشت فکرمو مشغول کرده بود... حالش چطوره؟؟ اس ...

ن عزیزم خواهش میکنم راحت باش

تو انتهای تمام افکار منی😻
عادتم یجوریه تا وقتی از خواب سیر نشم بیدار نمیشم بیدارم بشم سردرد فجیییییییع میگیرم

اخه عزیزم اینجوری ک نمیشه اگه میدونی بیدار نمیشی  قهوه بخور دوش بگیر چن ساعت نخون 

عصر شروع کن

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2731
من تازه دو روز پیش آزمون ثبت نام کردم کلی از برنامش عقب مونده بودم واسه همین دارم فشرده میخونم

مشاوره تحصیلی برنامه گذاشت واست؟

اما خوابت و کم نکن 

آقا هستم🕵️‍♂️
مشاوره تحصیلی برنامه گذاشت واست؟ اما خوابت و کم نکن 

نه آزمون گزینه دو ثبت نام کردم برنامه هفتگی داده بهم دیدم کلی از برنامش عقب افتادم نشستم از دیروز بکوب دارم میخونم الان چشمام میسوزه

من تا همین الان فک میکردم تو خانومی  چ عزیزم و ای جان هایی ک ب تو نگفتم    

خخخخخخ

ولی کلام شما نشان از قلب پاک و مهربانتون داره که اینگونه دریچه مثبت اندیشی رو نشون میدید 

جان های شما به متن ها بود و این بسیار ارزشمند 

با این وجود بسیار سپاسگذارم

2738
خخخخخخ ولی کلام شما نشان از قلب پاک و مهربانتون داره که اینگونه دریچه مثبت اندیشی رو نشون میدید&nbs ...

شما مشاورین واقعا؟... یکم میشه منو راهنمایی کنین حجم درسام زیاده چجوری بخونم

استارتر اینجوری آزاردهنده س شماباید اهسته و پیوسته بخوانید و کم کم جا مونده هارو جبران کنید

متأسفانه اینجوری گاهی جواب عکس میده

من مشاوره هفتگی کنکور میدم درصورتیکه مایل بودید درخواست دوستی بدید صحبت کنیم هزینه منصفانه است

الهی آن ده که آن به  
نه آزمون گزینه دو ثبت نام کردم برنامه هفتگی داده بهم دیدم کلی از برنامش عقب افتادم نشستم از دیروز بک ...

امیدوارم موفق باشی 

سعی کن غذا ها پروتئینی بخوری و میوه 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706