1464
1459

دلم یک خواب می خواهد

عمیق ، آرام ، طولانی ...

خوابی رها تر از همیشه که مرا از جایی که ایستاده ام بردارد ،

به جایی ببرد که در آن ، هیچ دلیل و انگیزه ای برای اندیشیدن نیست ...

من نیاز دارم کمی از خودم

از جهانی که ساخته ام

از آدم هایی که شناخته ام ؛

دور باشم ...

جایی در آنسوی واقعیت ها ، در سکوتی مطلق ، بخوابم و در خلسه ای عمیق ؛ هرچیز که دیده ام ، شنیده ام ، و فهمیده ام را فراموش کنم

من نیاز دارم کمی خودم را به نفهمیدن بزنم ،

من نیاز دارم کمی جدی تر از همیشه ، بخوابم ...

خب چرا چهار صبح از۷ صبح استارت بزن تایمای یک ساعت و نیم تا ساعت ۱۰ و نیم یا یازده بخونم عصرم از ۱۲ تا ۳ استراحت کن بین تایم های یک ساعت و نیمت هم ربع ساعت استراحت بذار روش خودم 😊

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
دلم یک خواب می خواهد عمیق ، آرام ، طولانی ... خوابی رها تر از همیشه که مرا از جایی که ایستاده ام ب ...

من تا همین الان فک میکردم تو خانومی 

چ عزیزم و ای جان هایی ک ب تو نگفتم  

تکبیررر تیکه کلاممه 😐😐😐جبهه نگیرید فرزندانم  .. لامصبا بزارید خودم بگم بعد تقلید کنید

😐😐😐داداش بگیر بخواب شما بهتره هر روز از ۷ شروع کنی تا ۱۰ شب هم میکشی 

اما از خواب شب بگذری بازدهی و ساعات خوندن کمتر الان سرعت خوندن ت هم پایین میاد 

آقا هستم🕵️‍♂️
😐😐😐داداش بگیر بخواب شما بهتره هر روز از ۷ شروع کنی تا ۱۰ شب هم میکشی  اما از خواب شب بگذری ...

من تازه دو روز پیش آزمون ثبت نام کردم کلی از برنامش عقب مونده بودم واسه همین دارم فشرده میخونم

تو انتهای تمام افکار منی😻
1334
1418
خب چرا چهار صبح از۷ صبح استارت بزن تایمای یک ساعت و نیم تا ساعت ۱۰ و نیم یا یازده بخونم عصرم از ۱۲ ت ...

مهدخت جان من خیلی دنبال تون گشتم این چند روز...خیلی داداشت فکرمو مشغول کرده بود...

حالش چطوره؟؟

استارت عزیز ببخشید وسط تاپیکت...

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
مهدخت جان من خیلی دنبال تون گشتم این چند روز...خیلی داداشت فکرمو مشغول کرده بود... حالش چطوره؟؟ اس ...

ن عزیزم خواهش میکنم راحت باش

تو انتهای تمام افکار منی😻
عادتم یجوریه تا وقتی از خواب سیر نشم بیدار نمیشم بیدارم بشم سردرد فجیییییییع میگیرم

اخه عزیزم اینجوری ک نمیشه اگه میدونی بیدار نمیشی  قهوه بخور دوش بگیر چن ساعت نخون 

عصر شروع کن

تکبیررر تیکه کلاممه 😐😐😐جبهه نگیرید فرزندانم  .. لامصبا بزارید خودم بگم بعد تقلید کنید
من تازه دو روز پیش آزمون ثبت نام کردم کلی از برنامش عقب مونده بودم واسه همین دارم فشرده میخونم

مشاوره تحصیلی برنامه گذاشت واست؟

اما خوابت و کم نکن 

آقا هستم🕵️‍♂️
1437