2410
2553
عنوان

متولدین 76😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 99 پست
من  مهر 76ام متاهل .. دانشگاه زبان میخونم .. بچه هنوز نه

زنده باشی 😘

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۷۵ یکساله ازدواج کردم بچه هم فعلا یوخ

خوشبخت بشی 😍😘

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2720
۷۹ام

خوشبخت بشین.... شوهرت خیلی زود ازدواج کرده 🙂🙄

2714
سلام ۱۹بهمن ۷۶دنیا اومدم . سال۹۵عقد کردم.سال۹۷عروسی گرفتیم . الانم بچه می‌خوام ولی نمیشه اگه میشه بر ...

یه روز بعد منه تولدت 😀

🌈 به کوتاهی آن لحظه‌ی شادی که گذشت، غصه هم می گذرد🌵
من ۷۷ نمیشه؟بیام؟نیام 😒😛😂

بیا بیا ☺️🤗 خوش اومدی خانم

شوهر آدم متولد ۷۶ باشه 😅😅😅

خدایا 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
سللاااام یه گل پسر6ساله دارم.در فکر دومیم😀😀

عی جانم بسلامتی. چندسالگی ازدواج کردی؟ چند بچه دار شدی

خوشبخت بشین.... شوهرت خیلی زود ازدواج کرده 🙂🙄

مرسی گلم

ندیدی اون پسرایی رو که توسن۱۹سالگی ازدواج کردن😅حالا خوبه شوهرم۲۳سالشه😂

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2706