2410
2553
عنوان

متولدین 76😍

1074 بازدید | 99 پست

سلام جمعه تون بخیر 😄😍

کیا متولد 76 هستن؟ ازدواج کردین؟ دانشگاه چی خوندین؟ بچه یا نی‌نی تو راهی چی؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

خودم متولد آذر 76.. 6 ماهه نامزد کردم... دانشجوی پرستاریم😊

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سال ۹۴ ازدواج کردم تیر ۹۶ پسرم دنیا اومد الان ۵ ماهه باردارم.

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2456
74م😕نه ازدواج نه بچه، خونه بابام نشستم دارم سیبمو میخورم😐

بخور نوش جان عزیزم 😘 

سلام سال ۹۴ ازدواج کردم تیر ۹۶ پسرم دنیا اومد الان ۵ ماهه باردارم.

عی جانمممم 😍 خداحفظشون کنه.. بچه دومت چیه 

2714
عی جانمممم 😍 خداحفظشون کنه.. بچه دومت چیه 

قربونت عزیزم دومی هم پسمل

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
پسمل ی ساله دارم😍

الهییییییی😍 خداحفظش کنه 😘

سلام ۱۹بهمن ۷۶دنیا اومدم . سال۹۵عقد کردم.سال۹۷عروسی گرفتیم . الانم بچه می‌خوام ولی نمیشه اگه میشه برام دعا کنید تا خدا یدونه نی نی ناز هم به من بده

رادمهر پسر قشنگم عاشقتم عشق مامان همه کسمی تو🤩😘
از طرف شوهرم اومدم😎😅

شوهرت 76؟ خودت چندی 

2706