2733
2734
عنوان

کدوم خواستگار برای زندگی بهتره؟؟؟

430 بازدید | 43 پست

سلام

اول بگم با اون خواستگار قبلیم بهم زدم. بدلایل شخصی و اینکه بهم نمی خوردیم و من شرایط زندگی با اونو نداشتم. بگذریم.....

کدوم خواستگار برای زندگی بهتره؟؟؟

1- مورد اول : پسر خیلی خوبیه. فهمیده س. خیلی باجنبه. خانواده خوب و معمولی. ارشد داره و فعلا بیکاره و گاهگاهی یه سری کار از طرف دوستاش بهش پیشنهاد میشه. وضع مالی خانواده ش خوبه ولی ازشون کمک نمی گیره به هیچ وجه. مثلا دکتری هم قبول شد ولی چون خودش نمی تونست هزینه شو بده نرفت. ولی به شدت با شخصیت و فهمیده.

2- مورد دوم : دکتری داره. درآمد بالایی داره که عجیب هم هست با توجه به رشته ش هرطوری حساب می کنم نمی شه انقدر درآمد داشته باشه از راهی که می گه. ماهی 80 میلیون. نفهمه. گاهی یه حرفایی می زنه یا حرکاتی ازش می بینم که حالم بهم می خوره. مثلا جلوی من با خیلی دخترا جور می شه و بگو و بخند و حتی جلوتر هم می ره. غذا رو مثل گاو می خوره هیچ شخصیتی نداره کلا. بد یا تند هم حرف می زنه. ناخواسته رفتارش طوری هست که همه بی احترامی برداشت می کنن.

کدوم شون برای زندگی خوبه به نظرتون. هر دو هم تقریبا هم سن هستن. و سه سال از من بزرگتر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نام خدا

با توجه به وضع جامعه

و نوع اینده گری

هیچکدوم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

فقط سر پول دومی دودل شدی واسه انتخاب؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738

اولی بهتره ، چون شما با یه لقمه کمتر یا بیشتر میتونی زندگی کنی ، اما با مردی که شعور و فرهنگ نداره و با دخترای دیگه تیک میزنه نمیتونی زندگی کنی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

اون گاوه رو کلا بیخیال شو.از کار اون اولیه هم مطمئن شو بعد باهاش ازدواج کن.چون هم اخلاق مهمه هم پول.هرکدوم نباشه بدبختیه زندگی مشترک.

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

هیچ کدوم ، با اولی که باید گشنگی بکشی اخلاق خوب خودش و خانوادش رو مگه فردا میتونی لقمه کنی بذاری دهن بچه ات؟ یه خورده هم معلومه تو هپروته که با جیب خالی میخواد زن بگیره

دومی هم که به گاو گفته زکی

صبر کن تا مورد بعدی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706