2726

سه ساله دارم برای ح اجترواییم تلاش میکنم ولی برآورده نمیشه😢😢😢😢چیکار کنم دیگه طاقت ندارم😳😳😳😳😳😳😳واقعا درمانده شدم😔😔😔😔😔لطفا بگین چیکار کنم چطوری حاجت بگیرم ثواب داره به خدا کمکم کنید😩😩😩😩😩😩😩

چله سوره یس  احزاب واقعه حشر مزمل دعای توسل مقاتل زیارت عاشورا حدیث کسا و.. انجام دادن ولی حاجت نگرفتم😢😢😢زیارت عاشورای حق شناس انجام ندادم چون در دوران پریود نایب ندارم. حاجتم ازدواجه نمیخوام با کس خاصی ازدواج کنم میگم خدایا به زودی با اونی که خودت صلاح  میدونی ازدواج کنم...😢😢😢😢😢😢چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ببخشیدا شما 16 سالته من ک زود ازدواج کردم کلی مسائل زندگی و درس و بچه افتاده روی دوشم توی سن کم خوشبختو خوشبختتتمممم ولی اگه برگردم عقب دیرتر ازدواج میکنم تا انقد بار مسئولیت از دوشم کاسته بشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

منم خستم یه چیزیو از خدا میخوام 10سال بیشتره ولی هیچ خبری نیست فکر میکنم خدا صدامو نمیشنوه فکر میکنم منو نمیبینه فکز میکنم از من بدش میاد نمیدونم چزا 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

گلم منم با هزار بدبختی خواستم ازدواج کنم ازدواجم کردم نتیجه ش شد بعد چهارسال فوت همسرم اگه تا الان ازدواج نمیکردم راحت تر بودم. نه الان شدم ادم افسرده پوچ. بذار زمان خودش بیاد. هرکی زمان خودش ازدواج میکنه. 

راه و چاره ات اینکه فقط فقط و فقط تو فکرش بیای بیرون یعنی بگی من دیگه برام نیست هروقت شد شد بعدم واقعی از فکرش بیای بیرون همون فرداش شوهر میکنی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2706